Kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami” na Polsacie rozpoczęła się wczesną wiosną, jednak ze względu na pandemię koronawirusa organizatorzy podjęli decyzję o zawieszeniu programu. Prace nad tanecznym show wznowiono jesienią.

Na parkiecie pojawili się Ania Karwan i Janek Kliment, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Tomasz Oświeciński i Janja Lesar, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska.

„Taniec z Gwiazdami” już się kończy

Ta edycja „Tańca z Gwiazdami” niestety nie ma teraz dobrej passy. Koronawirus dał się we znaki ekipie programu.

Jak podaje Super Express, nastał już koniec „TzG”. Ekipa zdecydowała się przyspieszyć finał i odbył się on już wczoraj. Winny temu jest koronawirus.

Dlaczego finał został przyspieszony? Wszystko przez to, że Rafał Maserak jest zarażony koronawirusem, a więc on i Sylwia Lipka nie pokazali się już na parkiecie.

Edyta Zając. Źródło: youtube.com
Edyta Zając. Źródło: youtube.com
Edyta Zając. Źródło: youtube.com

Kto wygrał 11. edycję „Tańca z Gwiazdami”?

W finale programu o Kryształową Kulę oraz 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza, walczyły tradycyjnie dwie pary- Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Edyta Zając. Źródło: youtube.com
Edyta Zając. Źródło: youtube.com
Edyta Zając. Źródło: youtube.com

Jeszcze na początku edycji wiele osób stawiało, że to właśnie Julia Wieniawa wygra taneczne show. Ku zaskoczeniu widzów, 11. edycję „Tańca z Gwiazdami” zwyciężyła Edyta Zając! Trzeba jednak przyznać, że obie panie tańczyły naprawdę świetnie.

Kim jest zwyciężczyni 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Edyta Zając na co dzień jest modelką, a prywatnie byłą żoną piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Kobieta przeżyła dość ciężkie rozstanie, ponieważ były mąż dopuścił się zdrady.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY