Jak podaje portal "Pomponik", Oliwia Bieniuk miała okazję przekonać się, że świat dorosłych nie zawsze jest taki, jaki chcielibyśmy żeby był. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka obchodziła swoje 18 urodziny. Niestety świętowała je oddzielnie z babcią i swoim tatą. Dlaczego?

Konflikt Jarosława Bieniuka i mamy Ani Przybylskiej?

"Oliwia miała podwójne urodziny, jedne z braćmi, tatą i jego nową dziewczyną Zuzanną Pactwą, a drugie z babcią Krystyną, mamą Ani" - cytuje swoje źródło portal "Pomponik". Dowodem na to mają być zdjęcia, które pojawiły się w Internecie. Wynika z nich jasno, że zdjęcia Oliwii z babcią zostały zrobione gdzie indziej, niż te z chłopakiem, czy z tatą.

Rozmówca portal "Pomponik" wskazuje, że Jarosław Bieniuk unika kontaktu z mamą Ani Przybylskiej. Zdaniem źródła ma on mieć żal o to, że Ania, która nie została nigdy jego żoną, to właśnie swojej mamie powierzyła opiekę nad "posagiem" dzieci.

Kością niezgody miało być również to, że pani Krystyna nie zgodziła się na zrealizowanie filmu o swojej córce na podstawie scenariusza, który Jarosław Bieniuk uzgodnił z Radosławem Piwowarskim. Zaproponowane przez nią rozwiązanie miał z kolei odrzucić były partner Ani.

Instagram

To nie wszystko

Nie bez znaczenia było również to, że mama Ani Przybylskiej stanęła po stronie Martyny Gliwińskiej, którą porzucił Jarosław Bieniuk. Pani Krystyna wierzyła do końca, że były piłkarz nie porzuci ciężarnej partnerki i uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę, tym bardziej, że dzieci Ani naprawdę polubiły Martynę.

"Mama Ani nie mogła postąpić inaczej, jest znanym w Gdyni społecznikiem. To bardzo dobra, odpowiedzialna i wrażliwa osoba. Mocno angażuje się w sprawy ośrodków pomagającym potrzebującym ludziom. Ania też taka była" - mówi cytowany przez "Pomponik" informator.

"Gdyby Ania żyła, nigdy nie dopuściłaby do takiego rozłamu, to przykre" - dodaje.

YouTubeCo sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Wielki dzień w życiu Lary Gessler! Według najnowszych doniesień celebrytka wraz z mężem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bardzo smutna informacja obiegła wczoraj media. Odszedł od nas aktor, którego znaliśmy z serialu "Świat według Kiepskich". Padły ważne słowa

O tym się mówi: Co z noszeniem maseczek w samochodach? Nagle zmienią się przepisy dla Polaków, trzeba się przygotować na nowości