Gośćmi w programie „Demakijaż” Krzysztofa Ibisza był Zbigniew Suszyński oraz jego córka – Milena.

Co takiego wyjawił aktor na swój temat?

Jak przekazał portal Plejada, Zbigniew Suszyński podczas wywiadu, którego udzielił Krzysztofowi Ibiszowi w programie „Demakijaż” wyznał, że nie jest zadowolony z tego, jakim był ojcem.

Aktor przyznał, że kiedy na świat przyszła jego córka oboje, wraz z żoną, byli zaledwie na trzecim roku studiów. Jego życie totalnie pochłonęły studia oraz praca i mało czasu poświęcił swojej córce. Teraz zaprzepaszczony czas chce wynagrodzić mocno angażując się w rolę dziadka!

- Wciąż byłem w próbach i byłem słabym ojcem. Teraz mogę nareszcie cieszyć się z obcowania z dzieckiem. W rodzinie były same baby, gdy urodził się Gucio - zwariowałem. Milena, jej mąż i Gucio mieszkają niedaleko i po prostu muszę gdy tylko przechodzę wpaść do nich na chwilę. Gustaw ma teraz 2 lata i już bawimy się samochodzikami – wyznał aktor w rozmowie.

Źródło: film.interia.pl

Córka potwierdziła słowa ojca

Milena, córka aktora potwierdziła natomiast, że jej tata jest wspaniałym dziadkiem, który poświęca ogromne ilości czasu swojemu wnukowi. Kobieta przyznała, że ją natomiast wychowały babcie, bowiem rodzice nieustannie byli w pracy.

- Mnie początkowo wychowywały babcia i prababcia, bo rodzice kończyli studia i dużo pracowali. Pamiętam, że zdarzało mi się nie wiedzieć, kim jest ten pan, bo raz przyjeżdżał łysy, potem z długimi włosami… A gdy kiedyś zobaczyłam w telewizorze, że całuje obcą panią, to zawołałam: "To świnia!" – opowiadała Milena.

Co więcej, Zbigniew Suszyński wyznał, że odradzał swojej ukochanej córce, aby ta została aktorką. Kobieta postawiła jednak na swoim i poszła w ślady taty, a co więcej, jej mąż także jest aktorem. Milena związana jest bowiem z Karolem Dziubą.

Jak informował portal "Życie ": JAK NAJMŁODSI RADZĄ SOBIE Z ZAKAŻENIAMI KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ LEKARZ. CZY RODZICE MAJĄ PODSTAWY DO OBAW O SWOJE POCIECHY

Przypomnij sobie: BOHATER PROGRAMU "CHŁOPAKI DO WZIĘCIA" ZMAGA SIĘ Z POWAŻNYM PROBLEMEM. WIDZOWIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKICH INFORMACJI

Portal "Życie " pisał również: DLACZEGO KARIERA JADWIGI BARAŃSKIEJ POTOCZYŁA SIĘ W TAKI SPOSÓB? ZNANA AKTORKA MOGŁA MIEĆ ŚWIAT U STÓP