Martyna Wojciechowska to znana dziennikarka i podróżniczka. Jej życie jest dla wielu prawdziwą inspiracją. Wyprawy w najodleglejsze zakątki świata, wspinaczka górska czy rajdy motocyklowe to tylko niewielka część działalności uwielbianej prezenterki.

Podróżniczka zaraża pasją do przekraczania własnych granic i odkrywania siebie. Kobieta inspiruje i motywuje do tego, by spełniać marzenia. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko, czego pragniemy jest w zasięgu rąk.

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska jest osobowością medialną. Prowadząca jednego z najbardziej lubianego programu TVN „Kobieta na krańcu świata”, aktualnie jest w związana z Przemkiem Kossakowskim. Mężczyzna, podobnie jak ona kocha podróże, toteż zdaje się ze para pasuje do siebie idealnie.

Okazuje się, że para poszła o krok dalej i podjęła wspaniałą decyzję. Otóż Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub. Radosną nowinę przekazał Przemek za pomocą Instagrama.

Do sieci trafiło nagranie z pierwszego tańca Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze

- napisał Kossakowski pod zdjęciem z ukochaną.

Ponadto Przemysław Kossakowski pochwalił się także nagraniem z pierwszego tańca z ukochaną. Filmik jest naprawdę uroczy. Widać na nim łzy wzruszenia, przytulonej do Przemka, Martyny. Para zatańczyła do utworu „Try” P!nk.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY