Martyna Wojciechowska to znana dziennikarka i podróżniczka. Jej życie jest dla wielu prawdziwą inspiracją. Wyprawy w najodleglejsze zakątki świata, wspinaczka górska czy rajdy motocyklowe to tylko niewielka część działalności uwielbianej prezenterki.

Podróżniczka zaraża pasją do przekraczania własnych granic i odkrywania siebie. Kobieta inspiruje i motywuje do tego, by spełniać marzenia. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko, czego pragniemy jest w zasięgu rąk.

Martyna Wojciechowska pokazała swoją sypialnię, źródło: Sport.pl
Martyna Wojciechowska pokazała swoją sypialnię, źródło: Sport.pl
Martyna Wojciechowska pokazała swoją sypialnię, źródło: Sport.pl

Stało się to, na co wszyscy długo czekali

Martyna Wojciechowska jest osobowością medialną. Prowadząca jednego z najbardziej lubianego programu TVN „Kobieta na krańcu świata”, aktualnie jest w związana z Przemkiem Kossakowskim. Mężczyzna, podobnie jak ona kocha podróże, toteż zdaje się ze para pasuje do siebie idealnie.

Okazuje się, że para poszła o krok dalej i podjęła wspaniałą decyzję. Otóż Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub. Radosną nowinę przekazał Przemek za pomocą Instagrama.

Martyna Wojciechowska. Źródło: Instagram
Martyna Wojciechowska. Źródło: Instagram
Martyna Wojciechowska. Źródło: Instagram

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska przekazali fanom radosną nowinę

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze

- napisał podróżnik.

Pod zdjęciem Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego posypały się gratulacje. Fani i znajomi pary byli zachwyceni tą informacją.

Na zdjęciu dodanym przez mężczyznę można zobaczyć szczęśliwą parę podróżników na łonie natury. Obydwoje pokazali swoje srebrne obrączki.

Przemkowi Kossakowskiemu i Martynie Wojciechowskiej wystarczy życzyć dużo szczęścia i miłości. Oby im się wiodło jak najlepiej.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY