„The Voice of Poland” to program, który nieustannie przyciąga przed ekrany tysiące widzów! Jak się okazuje, przed nami kolejny etap, który większość fanów produkcji uważa, za najbardziej emocjonujący!

Ogromne emocje już za chwilę!

W drużynie Tomsona i Barona znalazł się Hamza Aboumaachar oraz Julianna Olańska. Pierwszy uczestnik zaczarował wszystkich jurorów wykonaniem utworu „Stay” Rihanny.

- Mam dreszcze – skomentował występ mężczyzny sam Baron.

Jak się okazuje, nie jest to pierwszy raz kiedy Hamza próbował wziąć udział w programie, jednak do tej pory starał się dostać do jego arabskiej wersji. Kiedy przyjechał do Polski, postanowił także spróbować sił w polskiej edycji!

Julianna Olańska wykonała podczas castingu utwór „Hej Hej!” Darii Zawiałow, dzięki któremu zdobyła uznanie wszystkich jurorów. Młoda kobieta wybrała ekipę Tomsona i Barona.

Bardzo byłabym zaszczycona, gdybym mogła trafić do chłopaków – powiedziała, kiedy nadszedł czas wyboru ekipy.

W ekipie Urszuli Dudziak znalazło się natomiast dwóch panów: Robert Wojciechowski oraz Michał Matuszewski. Pierwszy z nich wykonał utwór „Before You Go”, a Michał postawił na „Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego, którym rozłożył jury na łopatki.

- Wyniosłeś nas w inny wymiar – podsumowała występ Michała sama Urszula Dudziak.

Kto osiągnie sukces w tej edycji programu?

W drużynie Edyty Górniak znalazły się natomiast dwie kobiety: Anna Serafińska, która wykonała utwór „Gołębi puch” zespołu Lombard i Magda Ćwiertnia z utworem „One Last Time” Ariany Grande. O drugą uczestniczkę walczyli wszyscy trenerzy, ostatecznie jednak Magda wybrała Edytę Górniak, bowiem ta obiecała jej podjęcie współpracy z producentami z całego świata.

Anna Serafińska zdobyła natomiast ogromne uznanie Michała Szpaka.

- Potrafisz się dostosować i jesteś charakterną kobietą. Widać, że masz osobowość – powiedział muzyk.

W drużynie Michała Szpaka znalazła się natomiast Weronika Szymańska oraz Michał Macioszczyk. Oboje uczestników bierze udział w „The Voice of Poland” już drugi raz. Czy tym razem uda im się jednak osiągnąć więcej, niż podczas swojej pierwszej próby?

Jak informował portal "Życie ": MICHAŁ WIŚNIEWSKI NIEZBYT PRZEJMUJE SIĘ LOSEM SWOICH POCIECH? MANDARYNA WYJAWIŁA, ILE WYNOSZĄ ALIMENTY, KTÓRE PŁACI MUZYK NA RZECZ DZIECI

Przypomnij sobie: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT PROGRAMU "NASZ NOWY DOM"? UCZESTNICY POPULARNEJ PRODUKCJI ZABRALI GŁOS NA TEN TEMAT

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK