Jak podaje portal "Super Express", rozwód Daniela Martyniuka choć miał miejsce już kilka tygodni temu, przez cały ten czas nie schodził z pierwszych stron gazet. Wszystko przez kolejne wypowiedzi syna i żony króla disco polo, którzy nie szczędzili przykrości pod adresem byłej żony Daniela. Czyżby wojna pomiędzy byłymi małżonkami właśnie się zakończyła?

Zaskakujące wyznanie Daniela

Niedawno Danuta Martyniuk zdecydowała się przeprosić byłą żonę syna oraz jej rodzinę i zadeklarowała, że są na dobrej drodze do odbudowania swoich relacji. Żona Zenka Martyniuka zdecydowała się na ten krok nie tylko dla samej siebie, ale także ze wzeględu na swoją wnuczkę Laurę - chce żeby dziewczynka dorastała w atmosferze miłości. Po rozum do głowy poszedł także Daniel Martyniuk, który publicznie przyznał, że nie powinien prać brudów w świetle kamer.

"Przyznaję, że nie powinienem publicznie zdradzać naszych sekretów rodzinnych. Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić. W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil. Zależy nam obojgu, żeby Laura dorastała w spokoju i miłości. Dołożę wszelkich starań, by niczego jej nie brakowało" - cytuje słowa Daniela Martyniuka "Super Express".

YouTube

Daniel Martyniuk zapewnia, że chce być lepszym ojcem

Syn Zenka Martyniuka przyznał, że do tej pory może nie był najlepszym ojcem, ale chce się zmienić i nadrobić stracony czas. "Może nie byłem najlepszym ojcem, ale zamierzam to naprawić. Chcę widywać się z córką tak często, jak to tylko możliwe i postaram się tak żyć, żeby nigdy się za mnie nie wstydziła" - powiedział Daniel.

"Bardzo tęsknię za Laurą. Wiele złego się wydarzyło, ale chcę naprawić nasze relacje. Obiecuję już więcej nie wypowiadać się na temat Eweliny i byłych teściów w internecie" - dodał syn króla disco-polo.

YouTube

Myślicie, że to koniec wojny między byłymi małżonkami?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Woźniak-Starak ma poważny problem. Koronawirus pokrzyżował jej plany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Spotkanie Igi Świątek z Rafałem Trzaskowskim. Młoda tenisistka opowiedziała, gdzie spędzi wakacje po wygranej

O tym się mówi: Z jednej z sieci sklepów znika popularny produkt! To wynik kontroli Głównego Inspektoratu Sanitarnego, można się nim poważnie zatruć