To niezwykle istotna informacja, jeśli kupiliśmy ostatnio ten produkt, gdyż jego spożycie może się wiązać z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. GIS zaleca, aby poważnie przyjrzeć się temu, co ostatnio trafiło do naszych lodówek. O co chodzi? O jeden z rodzajów mięsa, która dostępne jest tylko w sieci sklepów Biedronka!

Skażone mięso w Biedronce! GIS informuje klientów, aby nie spożywali go, jedna partia zawiera groźną bakterię

Państwowa Inspekcja Sanitarna wykazała, że w sieci sklepów Biedronka znajduje się artykuł spożywczy, który może poważnie zaszkodzić naszemu zdrowiu. Jedna partia została skażoną groźną bakterią!

Okazuje się, że w jednej z partii mięsa na kotlety dostępnego w sieci Biedronka inspektorzy sanitarni wykryli bardzo groźną bakterię, która może wywołać szereg negatywnych dolegliwości i poważną chorobę, co grozi hospitalizacją. GIS przestrzega klientów, a sam produkt jest wycofywany masowo z Biedronek.

Okazuje się, że w mięsie na kotlety wykryto salmonellę. Chodzi o mięso wyprodukowane dla Biedronki przez Animex Kutno Sp. z o.o. Zatrucie salmonellą prowadzi do salmonellozy, która objawia się ostrym zatruciem pokarmowym i objawami takimi, jak ból brzucha, biegunka, nudności i wymioty.

Jak informuje Pikio, groźna bakteria została znaleziona przez laborantów Państwowej Inspekcji Sanitarnej w 2 z 5 przebadanych próbek „Mięsa na kotlety z indyka. 'Kraina Mięs' Surowy wyrób mięsny chłodzony, 500 g". Numer wadliwej partii produktu to 2261003155, a data przydatności do spożycia mija 17 października 2020. Inspektorzy sanitarni przestrzegają przed spożyciem skażonego mięsa, nawet po obróbce termicznej.

Jak informował portal "Życie ": DO INTERNETU TRAFIŁO ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE Z POLICYJNEJ INTERWENCJI. POLICJANCI CHCIELI DAĆ MANDAT ZA BRAK MASECZKI, CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK