Najnowsze informacje o Idze Świątek. Młoda zwyciężczyni spotkała się z prezydentem stolicy, Rafałem Trzaskowskim w stołecznym ratuszu i opowiedziała o swoich najbliższych planach. Zdradziła, gdzie spędzi wakacje po wygranej.

Iga Świątek to bezsprzecznie od weekendu historia polskiego tenisa ziemnego. Jej spektakularne zwycięstwo w Wielkim Szlemie przyczyniło się do tego, że z dnia na dzień stała się rozpoznawalna na świecie.

Wczoraj spotkała się w ratuszu z Rafałem Trzaskowskim, gdzie opowiedziała o najbliższych planach.

Iga Świątek w ratuszu stołecznym

Iga Świątek w rozmowie z prezydentem miasta przyznała, że wakacje po wygranej spędzi w Polsce – z uwagi na sytuację epidemiologiczną. Nie wyjawiła jednak, gdzie dokładnie.

- Dziękuję za determinację, klasę i dobrą energię w życiu, a na korcie technikę, siłę i opanowanie - iście mistrzowską mieszankę. Dziękuję za emocje podczas French Open. Czekamy na więcej! - tak brzmiał podpis do zdjęcia opublikowanego przez Trzaskowskiego.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW