Jak podaje portal "Plotek", bracia Golec są przyjaciółmi Sebastiana Karpiel-Bułecki oraz jego żony. Teraz postanowili ocenić, czy Paulina Krupińska dobrze sprawdza się w roli żony górala.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Para zaczęła się spotykać w 2014 roku. Cztery lata później powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i doczekali się dwójki dzieci: Jędrzeja i Antoniny. Jak się okazuje para przyjaźni się z braćmi Golec, a relacja ta sięga czasów, kiedy ich związek nie został jeszcze sformalizowany. Teraz jeden z bliźniakó zdecydował się zdradzić, co tak naprawdę myśli o Krupińskiej.

Tym odważnym bratem okazał się Łukasz, który powiedział o Paulinie następujące słowa. "Przyjęliśmy Paulinę ciepło w gronie góralskiej rodziny jak swoją dziouszkę. Świetna koleżanka i kobieta. Bardzo jej kibicujemy i oglądamy ją w "Dzień dobry TVN" - zdradził w rozmowie z "Faktem" muzyk.

YouTube

Idealna para?

Znajomość Sebastiana Karpiel-Bułecki i braci Golców liczy już wiele lat, w czasie których nie raz zdarzało się im razem imprezować. Mieli również okazję w czasie towarzyskich spotkań z Pauliną Krupińską i jej mężem, dostrzec, jak świetny tworzą oni duet.

"Sebastiana znamy 25 lat. Swego czasu z nim i z jego żoną, Paulinką - jak jeszcze była panienką, byliśmy nawet na wakacjach. Darzymy się wielką sympatią. Za każdym razem, jak się widzimy, to się góralsko gościmy" - powiedział Łukasz Golec.

Spodziewaliście się tak przyjaznej oceny Pauliny Krupińskiej?

To też może cię zainteresować: Julia Wieniawa z postawą godną najwyższej pochwały. Dzięki niej można będzie uratować nawet osiem osób, gwiazda namawia innych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Świadkowie długo nie mogli się otrząsnąć. Nad ich głowami unosił się ogromny czarny pierścień. Co to za zjawisko

O tym się mówi: Tomasz Komenda wciąż zmaga się z przeszłością. Jeden z oskarżonych stanowczo nie zgadza się z decyzją sądu