To zdarzenie świadkowie z pewnością zapamiętają na całe życie. Nieczęsto można zauważyć coś tak dziwnego, nietypowego. Jak myślicie – co to może być?

Niesamowity widok, na niebie ukazał się wielki czarny pierścień

Nagranie pochodzi z kamery jednego ze świadków. Do całej sytuacji doszło w mieście Ciudad Obregon. Na terenie północno-zachodniego Meksyku dało się zaobserwować coś niezwykle nietypowego.

Źródło: wp.pl
Źródło: wp.pl

Portal WP informuje, że wspomniany kształt można było ujrzeć tuż nad okolicznymi budynkami. Ludzie byli w szoku, widząc, co przemieszcza się bezpośrednio nad ich domami.

Skąd wziął się nietypowy widok? Okazuje się, że da się to wyjaśnić. Nie było to – jak sugerowano na początku – ani UFO, ani też ogromny rój niewielkich owadów. Był to dym.

Jak powstał wspomniany unoszący się nad miastem pierścień? Rzadko dochodzi do takich wydarzeń, jednak ich pochodzenie jest nam znane – da się je zaobserwować, gdy w okrągłej strukturze pojawi się ogień.

W tym przypadku pierścień dymu pochodzi z ognia z płonącego pojazdu, który dało się zauważyć na nagranie. Dym przez jakiś czas po wybuchu, gdy zmiesza się z gazami, wygląda właśnie w ten sposób i przemieszcza się po niebie.

Źródło: wp.pl
Źródło: wp.pl

Jednak wystarczy trochę więcej czasu, by tajemniczy kształt całkowicie rozmył się. W tym przypadku – jak mówią świadkowie – pierścień był widoczny przez około 30 minut, a później zniknął.

Przypomnij sobie o… POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: SZKOŁY W STOLICY PRZECHODZĄ KRYZYS. CORAZ WIĘCEJ NAUCZYCIELI PRZECHODZI NA ZWOLNIENIA LUB KWARANTANNĘ. DYREKTORZY NIE WIEDZĄ, CO ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KRAKÓW I WIĘKSZOŚĆ POWIATÓW W WOJEWÓDZTWIE TRAFI W TYM TYGODNIU DO STREFY CZERWONEJ? STATYSTYKI SĄ NIEPOKOJĄCE