Takie zdarzenia mają miejsce raz na długi czas. Świadkowie nie mogli wyjść ze zdumienia – przecierali oczy, zastanawiając się, co się właściwie stało.

Ogromna kula ognia na niebie. Co to było?

Jak podaje portal WP, to przedziwne zjawisko bardzo zdziwiło wszystkich świadków. W pewnym momencie na niebie dało się zauważyć ogromną ognistą kulę, która okazała się być meteorytem. Przecięła niebo nad północno-wschodnim Meksykiem.

Ludzie, którzy obserwowali to zjawisko, szybko chwycili za aparaty i udało im się nagrać wydarzenie. Niesamowity widok robi ogromne wrażenie.

Źródło: Youtube
Źródło: Youtube

Wszystko wydarzyło się w Meksyku. Meteoryt można było dojrzeć 6 października 2020 roku około godziny 22:14 czasu lokalnego. Mieszkańcy jego północno-wschodniej części byli pod ogromnym wrażeniem.

Potężny meteoryt znalazł się w ziemskiej atmosferze. Na niebie nastąpiła wielka eksplozja.

Świadkowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Kilka ośrodków opublikowało nagrania z tej niezwykłej chwili, przelot i wybuch meteorytu nagrały się także na kilku kamerach miejskiego monitoringu w mieście Monterrey.

Jak można się dowiedzieć z lokalnych mediów, odłamek meteorytu spadł w mieścinie w sąsiednim stanie Tamaulipas.

Podobno najlepiej było widać całe zjawisko ze stanów Nuevo Leon, Tamaulipas oraz Coahuila. To niezwykłe widowisko na pewno zapadnie świadkom w pamięci.

Co jakiś czas podobne zjawiska obserwuje się na całej Ziemi. Dziś także nad Polską będzie można obserwować niesamowite zjawisko – drakonidy. Będą one widoczne w roju, którego maksimum widoczne jest między 8 a 10 października.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW

Portal Życie pisał również o… DANIEL MARTYNIUK ZNÓW STAWIA SIĘ PONAD PRAWEM. PRZY OKAZJI NARAZIŁ INNYCH. OBURZAJĄCE ZACHOWANIE SYNA DISCO POLO