Taka sytuacja może zmęczyć nawet najbardziej cierpliwego i wyrozumiałego rodzica, jednak w przypadku rodziny Martyniuków afera goni aferę, a ich sprawca jest nieodmiennie od wielu tygodni jedyny syn Zenka Martyniuka, Daniel. 32-latek jest już rozwodnikiem, a oficjalnie rozstanie małżonków nie przebiegło w harmonijnej atmosferze.

Niestety, jedyny syn Zenka Martyniuka nieustannie przyciąga uwagę mediów swoimi ekscesami, czym ma doprowadzać rodziców na skraj wytrzymałości. Sam król disco polo ma już nie wytrzymywać presji, a przyjaciele i znajomi gwiazdora obawiają się, że troski zacznie znów topić w alkoholu!

Zenek Martyniuk wróci do nałogu przez buńczucznego syna? Rewelacje Pudelka

Serwis Pudelek przekonuje, że dotychczas niezabierający głosu w sprawie głośnego rozwodu swojego syna Zenek Martyniuk ma już serdecznie dość niezdrowego zamieszania, które wytworzyło się wokół rodziny Martyniuków.

Niestety, oliwy do ognia rozwodowego dolewali przez tygodnie zarówno Daniel, jak i żona Zenka Martyniuka, Danuta, która broniła syna. Daniel nie szczędził gorzkich słów i przytyków byłej żonie, gdy ona postanowiła nie zabierać głosu i zrobiła wyjątek tylko raz.

Niestety, ta sytuacja mocno odbija się na wizerunku króla disco polo, który jest odsądzany od czci i wiary za kiepskie wychowanie syna. Choć Zenek nie zabiera głosu w tej sprawie to cała sytuacja ma wybitnie mocno wpływać na jego stan psychiczny i samopoczucie.

Przyjaciele i znajomi Zenka bardzo się obawiają, że 51-letni lider Akcentu nie zaczął topić rozterek w alkoholu.

„Zenek jest niezwykle wrażliwy, skrytym niechętnie mówi o tym, co go dręczy. Martwimy się, żeby w chwili słabości nie sięgnął po kieliszek” - stwierdziła osoba z otoczenia Martyniuka dla „Dobrego Tygodnia”.

Zenek Martyniuk wiele lat temu miał problemy z nałogiem alkoholowym, z którym finalnie udało mu się wygrać.

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie ": W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND” EDYTA GÓRNIAK POWIEDZIAŁA COŚ, CO ZASKOCZYŁO NIEMAL WSZYSTKICH. ZDRADZIŁA, GDZIE PLANUJE SIĘ PRZEPROWADZIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNA FOTOGRAFIA DODY ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA TO ZDJĘCIE, POSYPAŁA SIĘ LAWINA KOMENTARZY

Portal "Życie " pisał również: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM