Nie da się ukryć, że Kuba Wojewódzki od lat znany jest z ciętego języka i skłonności do ironizowania z wielu spraw. W ostatnim odcinku show „Kuba Wojewódzki” zaproszona do studia Dagmara Kaźmierska przekonywała, że gwiazdor TVN jest "naczelnym prześmiewcą kraju" i "trzeba uważać" na niego podczas rozmowy.

Swoim najnowszym wpisem w mediach społecznościowych udowodnił, że wbicie szpili osobom zaprzeczającym istnieniu pandemii przychodzi mu z lekkością. Drwiny z otaczającej rzeczywistości to częste u Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki ma dość antycovidowców i koronasceptyków! Postanowił z nich zadrwić w maseczce ochronnej!

Jak donosi serwis Plejada, Kuba Wojewódzki nie przebierał w słowach, oceniając buntujących się Polaków przeciwko ponownemu wprowadzeniu obowiązku noszenia maseczek na wolnej przestrzeni. Kuba Wojewódzki postanowił odnieść się do ostatnich wypadków i w mocny sposób wypowiedział się na temat tych osób, które nie chcą stosować się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i premiera Mateusza Morawieckiego.

Król TVN-u pokazał na Instagramie zdjęcie z planu swojego hitowego autorskiego talk show i wystąpił na nim w towarzystwie dwóch hostess. Na fotce możemy zobaczyć Kubę Wojewódzkiego w maseczce ochronnej.

„Nie ma żadnej epidemii. Dziękuję wszystkim koronasceptykom. Dzięki wam czuję, że nie zmarnowałem czasu w podstawówce” – napisał w komentarzu do zdjęcia.

Kontrowersyjny wpis dziennikarza mocno podzielił jego fanów. Część z nich zgodziła się z nim, inni uznali, że jest… opłacany, by promować maseczki.

„Jesteś osobą publiczną, wiec dobrze ci płacą za promowanie pandemii, nawet nie mógłbyś myśleć inaczej, bo by było mniej kasy w portfelu” – napisał jeden z komentujących, przywoływany przez Plejadę.

Kto ma rację w tym sporze?

Jak informował portal "Życie ": W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND” EDYTA GÓRNIAK POWIEDZIAŁA COŚ, CO ZASKOCZYŁO NIEMAL WSZYSTKICH. ZDRADZIŁA, GDZIE PLANUJE SIĘ PRZEPROWADZIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNA FOTOGRAFIA DODY ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA TO ZDJĘCIE, POSYPAŁA SIĘ LAWINA KOMENTARZY

Portal "Życie " pisał również: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM