Jak podaje portal "Rmf Fm", Ania i Grzegorz Bardowscy postanowili spędzić niedzielę w rodzinnym gronie, korzystając z pięknej pogody. Chętnie dzielący się szczegółami swojego prywatnego życia uczestnicy programu "Rolnik szuka żony", zamieścili zdjęcie z rodzinnego spaceru w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu.

Nowe zdjęcie Bardowskich

Ania i Grzegorz wzięli udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie, podobnie jak sami zainteresowani szybko zdali sobie sprawę, że są dla siebie stworzeni. Para szybko powiedziała sobie sakramentalne "tak" i doczekała się już dwójki dzieci: Jasia i Liwii.

Ania chętnie dzieli się z fanami swoim rodzinnym szczęściem publikując w mediach społecznościowych zdjęcia dokumentujące ich codzienne życie. Ostatnio Bardowska zamieściła zdjęcie z rodzinnego spaceru. Na fotografii widzimy uśmiechniętych Bardowskich korzystających z pięknej pogody.

Uwagę internautów przykuła stylizacja Ani, która wybrała na tę okazję czarne spodenki, które idealnie podkreślają jej smukłe i zgrabne nogi. Komplementów nie było końca.

Fani zachwyceni Anią Bardowską

Internauci obserwujący profil Ani Bardowskiej na Instagramie nie mogli przejść obok ostatnio zamieszczonego przez nią zdjęcia obojętnie, czego dowodem są liczne komentarze jakie pojawiły się pod fotografią.

" Uwielbiam Twój styl, Aniu. Cudowna naturalność" - napisała jedna z obserwartorek. "Aniu, jak Ty wyglądasz... Petarda, piękna rodzinka", "Aniu rewelacyjnie wyglądasz, jak zawsze zresztą. Piękna rodzinka" - to tylko część z pozytywnych komentarzy.

A jak wam podoba się Ania Bardowska w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Czyżby uczestnik programu „Rolnik szuka żony” nie znalazł partnerki w programie? Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak w tym roku będzie wyglądać Wszystkich Świętych? Czy propozycja rządu zadowoli Polaków

O tym się mówi: Czy szkoły w Polsce zostaną zamknięte i wróci nauka zdalna? Wicepremier zajął oficjalne stanowisko, nie spodoba się wielu Polakom