Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które wyemitowano na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią oglądają kolejną, siódmą już serię show.

Telewidzowie obserwują perypetie rolników poszukujących miłości oraz kandydatów na ich partnerów i partnerki nie tylko na ekranie, ale także poza nim – najpopularniejsi zyskują miano celebrytów i cieszą się zainteresowaniem także na długo po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony”, innym zaś przypada tylko sezonowa popularność.

Rolnik szuka żony/screen Facebook @Rolnik szuka żony TVP
Rolnik szuka żony/screen Facebook @Rolnik szuka żony TVP

Paweł z programu „Rolnik szuka żony” nie znalazł tej jedynej?

W ostatnim czasie uwaga widzów została skierowana na postać Pawła. Zaczęli zastanawiać się, czy uczestnikowi programu „Rolnik szuka żony” udało się spotkać tę jedyną w programie. Te wątpliwości pojawiły się ze względu na fakt, że miniony weekend Paweł spędził razem z kobietami.

Portal Telemagazyn zauważa, że Paweł oraz jego brat, Robert, w poprzedni weekend odwiedzili Zgorzelec i Gorlitz. Razem z nimi pojechały dwie brunetki, co sprawiło, że fani zaczęli głowić się, czy rolnik znalazł szczęście w programie – choć siódma edycja dopiero trwa i Paweł zaprosił do swojego gospodarstwa Natalię, Martę i Agnieszkę, żadna z nich nie pojawiła się na Instagramowej relacji rolnika.

Czy to oznacza, że rolnik nie znalazł wymarzonej kobiety podczas kręcenia programu?

Kadr z programu "Rolnik szuka żony" / YouTube:  Rolnik szuka żony
Kadr z programu "Rolnik szuka żony" / YouTube: Rolnik szuka żony

Tego nie wiadomo – podobno obie panie to tylko koleżanki rolnika, a żadna z nich nie jest z nim bliżej związana.

Myślicie, że Pawłowi uda się nawiązać bliższą relację z którąś z kandydatek i znaleźć miłość dzięki programowi „Rolnik szuka żony”?

Przypomnij sobie o… ŻONA KAROLA STRASBURGERA ZDOBYŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄ JEJ ŻYCIE Z DUŻO STARSZYM PARTNEREM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: MIESZKAŃCY NIE PRZESTRZEGAJĄ ZASAD ŻÓŁTEJ STREFY? DO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ WRACAJĄ KONTROLE POLICJI

Portal Życie pisał również o… RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMUJE WSZYSTKICH POLAKÓW O NIEBEZPIECZEŃSTWIE. SYTUACJA W CAŁYM KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA