Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które wyemitowano na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią oglądają kolejną, siódmą już serię show.

Telewidzowie obserwują perypetie rolników poszukujących miłości oraz kandydatów na ich partnerów i partnerki nie tylko na ekranie, ale także poza nim – najpopularniejsi zyskują miano celebrytów i cieszą się zainteresowaniem także na długo po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony”, innym zaś przypada tylko sezonowa popularność.

Małgosia i Paweł, "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube
Małgosia i Paweł, "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube

Druga rocznica ślubu Małgosi i Pawła z „Rolnik szuka żony”

Małgosia oraz Paweł, uczestnicy show „Rolnik szuka żony”, zdecydowanie należą do tej pierwszej kategorii – wciąż mają sporą popularność. Para poznała się dzięki programowi TVP. Jak się okazuje, to był czas, który odmienił życie obojga.

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” wzięli ślub i, jak donosi Plotek, dziś obchodzą jego drugą rocznicę. Wciąż szczęśliwi i wciąż zakochani!

Małgosia Borysiewicz brała udział jako rolniczka w czwartej edycji programu. Jednym z kandydatów do podbicia jej serca był Paweł. To właśnie jego wybrała spośród wszystkich.

Małgosia i Paweł, "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube
Małgosia i Paweł, "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube

Od dwóch lat są małżeństwem, co więcej - aktualnie czekają na narodziny drugiego już dziecka!

„Małżeństwo- jedność, siła, wsparcie w każdej sytuacji! 2 lata. Ten weekend w Zakopanem pokazał nam jak bardzo możemy liczyć na siebie, a to że jesteśmy mężem i żoną, rodziną która zawsze jest razem- nie jedno przetrwa. Najpiękniejsze słowa, które ostatnio usłyszałam: mimo wszystkich warunków - jesteśmy po to by Was łączyć, nie dzielić, bo jesteście rodziną 28.09.2018r.” (pisownia oryg. – przyp. red.) – napisała Małgosia na swoim profilu na Instagramie i pokazała jedno ze ślubnych zdjęć.

Przypomnij sobie o… MIESZKANIEC WARSZAWY PRÓBOWAŁ SPRZEDAĆ ORYGINALNE NIEMIECKIE DOKUMENTY POCHODZĄCE SPRZED WIELU LAT. GROZI MU KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: PRZYJĘTO PROGRAM OCHRONY POWIETRZA. NAJWAŻNIEJSZE RZECZY, KTÓRE TRZEBA WIEDZIEĆ W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SPORA WPADKA PODCZAS OSTATNIEGO SERWISU „WIADOMOŚCI TVP”. WIDZOWIE Z PRZEKĄSEM OBSERWOWALI TO, CO ROBI DANUTA HOLECKA NA EKRANIE