Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które wyemitowano na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią oglądają kolejną, siódmą już serię show.

Telewidzowie obserwują perypetie rolników poszukujących miłości oraz kandydatów na ich partnerów i partnerki nie tylko na ekranie, ale także poza nim – najpopularniejsi zyskują miano celebrytów i cieszą się zainteresowaniem także na długo po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony”, innym zaś przypada tylko sezonowa popularność.

Magda z programu "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube
Magda z programu "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube

Widzowie ostrzegają uczestniczkę programu „Rolnik szuka żony”

Ostatni odcinek siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” wzbudził ogromne emocje. Nie dość, że zachowanie Józefa rozzłościło fanów, którzy zdecydowanie nie mogą pogodzić się z niesmacznymi żartami i – nie ukrywajmy – nieodpowiednim postępowaniem 66-latka, to sporo krytycznych głosów pojawiło się także w kierunku rolniczki, Magdy. Padły także ostrzeżenia od widzów.

Magdalena, 26-letnia rolniczka, zaprosiła do siebie trzech kandydatów i zaaranżowała grę w pytania i odpowiedzi. Szczególną uwagę zwrócono na menedżera restauracji z Gdańska, Mateusza. Choć mężczyzna wydawał się być zbyt pewny siebie, a momentami wręcz arogancki, to jednak uczestniczka postanowiła dać mu szansę w kolejnym etapie, odrzucając z kolei Karola, który sprawiał wrażenie spokojnego i dojrzałego mężczyzny, z którym da się stworzyć stabilną relację.

Widzowie ostrzegają Magdę przed „cwanym podrywaczem” Mateuszem i zauważają, że relacja z nim może być wpakowaniem się w kłopoty, a 26-latka jest już po jednym rozwodzie z mężczyzną, który ją zdradzał.

View this post on Instagram

A więc wojna!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

„Arogancki, przemądrzały, bezczelny, wredny koleś z parciem na lans ten Mateusz”, „Barman to chyba pomylił programy. "Love lsland" na Polsacie” – piszą internauci o wybranym przez Magdę kandydacie.

„Mateusz został wybrany albo dla oglądalności programu, albo dla zabawy. Nikt o zdrowych zmysłach nie wybrałby narcyza do małżeństwa” – podkreślają.

Przypomnij sobie o… MIESZKANIEC WARSZAWY PRÓBOWAŁ SPRZEDAĆ ORYGINALNE NIEMIECKIE DOKUMENTY POCHODZĄCE SPRZED WIELU LAT. GROZI MU KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: PRZYJĘTO PROGRAM OCHRONY POWIETRZA. NAJWAŻNIEJSZE RZECZY, KTÓRE TRZEBA WIEDZIEĆ W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SPORA WPADKA PODCZAS OSTATNIEGO SERWISU „WIADOMOŚCI TVP”. WIDZOWIE Z PRZEKĄSEM OBSERWOWALI TO, CO ROBI DANUTA HOLECKA NA EKRANIE