To musiało mocno zaskoczyć dziennikarzy jednego z pism, którzy poprosili gwiazdę show TVP „Rolnik szuka żony” o krótki komentarz. Rolniczka, o której życiu co rusz jest głośno w mediach postanowiła lepiej strzec swojej prywatności i zamiast walczyć z tabloidami… chce na nich zarobić! Zrobiła to w sposób, który naprawdę zaskakuje jak na polskie warunki. Czy inne gwiazdy i celebryci pójdą jej śladem?

O co chodzi? Małgosia Borysewicz, rolniczka z czwartej edycji show TVP 1, która wyszła za mąż za Pawła, który postanowił do niej napisać i wziąć udział w programie zyskała już w naszym kraju status celebrytki i postanowiła z tego skorzystać.

Bohaterka programu chce lepiej strzec prywatności swojej rodziny, szczególnie, gdy na świat przyjdzie drugie dziecko znanej pary. Popularność show stale rośnie, zatem dziennikarze różnych mediów, co rusz zwracają się z prośbą o komentarz czy reakcję do byłych uczestników.

Interesują się również ich dzisiejszym życiem, co może być bardzo uciążliwe na dłuższą metę. Często nagabywana przez tabloidy Małgosia postanowiła zareagować i podjęła naprawdę zaskakującą decyzję w sprawie swojej obecności w mediach. Dobrze zrobiła?

Małgosia z „Rolnik szuka żony” wprawiła dziennikarzy w osłupienie. Podjęła istotną decyzję!

Jak informuje serwis WTV, dziennikarze portalu „Plejada” postanowili poprosić celebrytkę o udzielenie wywiadu na okoliczność drugiej rocznicy jej ślubu Borysiewicz stwierdziła, że chętnie, ale nie za darmo. Gdy dziennikarze usłyszeli stawkę zdębieli.

O jakie pieniądze chodzi? O 2 tysiące złotych netto! Na pytanie, czy mowa o temacie ślubu czy w ogóle jakiekolwiek rozmowy rolniczka odpowiedziała: „Tak, nie udzielam już informacji bezpłatnie”.

Czy to dobra decyzja?

Jak informował portal "Życie ": W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND” EDYTA GÓRNIAK POWIEDZIAŁA COŚ, CO ZASKOCZYŁO NIEMAL WSZYSTKICH. ZDRADZIŁA, GDZIE PLANUJE SIĘ PRZEPROWADZIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNA FOTOGRAFIA DODY ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA TO ZDJĘCIE, POSYPAŁA SIĘ LAWINA KOMENTARZY

Portal "Życie " pisał również: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM