Jak podaje portal "Plotek", w "The Voice of Poland" trenerzy wszystkimi możliwymi sposobami próbują przekonać najzdolniejszych uczestników programu do wybrania właśnie ich. Nie brakuje przy tym żartów i drobnych uszczypliwości, choć każdy juror ma nieco inną taktykę. Edyta Górniak często dzieli się osobistymi doświadczeniami i szczegółami ze swojego życia. Ma to nieco zmniejszyć dystans między nią a uczestnikami. Michał Szpak postawił na inną strategię. Jaką?

Starcie Michała Szpaka i Urszuli Dudziak

W ostatnim odcinku doszło pomiędzy Urszulą Dudziak a Michałem Szpakiem doszło do intensywnej wymiany zdań, bo oboje chcieli żeby jeden z uczestników dołączył do ich drużyn. Urszula próbowała go przekonać odwołując się do swojego dużego doświadzenia artystycznego.

YouTube

"Michał dobrze mówi, naprawdę, ale... Ale on nie ma takiego doświadczenia, jakie ja mam" - powiedziała Uruszula Dudziak. Michał Szpak nie pozostawił tego bez komentarza. "Ale też nie mam małego" - stwierdził wokalista.

Do wymiany zdań między Dudziak i Szpakiem dołączyli się także Baron i Tomson. " O czym Ty teraz mówisz?" - zapytał kolegi Baron sugerując, że dyskusja nie odnosi się do doświadczenia, ale spraw znacznie bardziej intymnych. "Wróćmy do muzyki" - skwitował rozbawiony Tomson.

Jak widzicie nie tylko zadziwiające popisy uczestnicy sprawiają, że program "The Voice of Poland" zachwyca widzów. Trenerzy także nie zawodzą.

Co sądzicie o wymienia zdań między trenerami?

To też może cię zainteresować: Potężne pieniądze trafią w 2021 roku do polskich seniorów. Emeryci na święta dostaną waloryzację, „trzynastkę” i „czternastkę”, miliardy złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski doznał porażającej wizji podczas nagrania na żywo. Jasnowidz wie, co nas czeka ze względu na pandemię

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla tysięcy emerytek: emerytura będzie wyższa. Należy jednak pamiętać o ważnych terminach