Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, co jakiś czas przepowiada przyszłość i część jego wizji rzeczywiście się sprawdza. Ostatnio zobaczył coś podczas występu na żywo. Co takiego?

Krzysztof Jackowski wygłosił proroctwo dotyczące pandemii

- Ja mówiłem w którejś audycji wstecz, że widzę dużo karetek w jednym miejscu. Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy – przyznał jasnowidz.

Krzysztof Jackowski / YouTube
Krzysztof Jackowski / YouTube
Krzysztof Jackowski / YouTube

- Mówiono, że szkoły prosperują dobrze - ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie. Rząd chce pokazywać, że w niektórych gałęziach nie jest jeszcze tak źle, nie chce robić nadmiernych obostrzeń. Natomiast one się i tak pojawią, ponieważ to będzie wyglądało tak, jakby ta zaraza wzrastała i trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków – twierdzi Krzysztof Jackowski cytowany przez portal Radio ZET.

Dodał, że jeśli będzie coraz gorzej, sytuację może próbować opanować również wojsko.

- Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione – ujawnia.

- Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu (...) Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska. (...) Nie rząd będzie za to odpowiedzialny, tylko resort wojska – przewiduje.

Twierdzi także, że w listopadzie wiele się wyjaśni i może nastąpić przełom.

- Jednak ten listopad może się okazać kluczowym miesiącem - teraz, jak jesteśmy zdezorientowani, jak naprawdę żyjemy w chaosie pewnych wątpliwości - listopad nam te wątpliwości odsłoni (...) Wszystko jest szykowane na listopad. Listopad da namiastkę odpowiedzi, o co w tym wszystkim chodzi.

Co o tym sądzicie?

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: ŚLUB W CZASACH PANDEMII. POMIMO OBOSTRZEŃ I KONIECZNOŚCI NOSZENIA MASECZEK, CHĘTNYCH NIE BRAKUJE. JAK TO OBECNIE WYGLĄDA

Jak informował portal Życie: BYŁA ŻONA DANIELA MARTYNIUKA POSTANOWIŁA REAGOWAĆ. CZY TO OZNACZA PROBLEMY DLA RODZINY MARTYNIUKÓW

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: BURMISTRZ JEDNEJ Z WARSZAWSKICH DZIELNIC MIAŁ KORONAWIRUSA, TERAZ SAM OSTRZEGA INNYCH. CO TAKIEGO MÓWI