Krzysztof Jackowski opowiedział Vivie o tym, jak z technicznej strony wyglądają wizje. Co jest pomocne, a co przeszkadza w uzyskaniu odpowiedniej drogi. Podczas wywiadu, jasnowidz zapytany został o tajemnicę jego talentu.

Krzysztof Jackowski opowiada, jak wygląda wizja i jak do niej dochodzi

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Krzysztof Jackowski (@jackowski_k)

„Jasnowidzenie nie jest niczym nadzwyczajnym. Jest po prostu rodzajem odczytania naszej rzeczywistości. Ale już sam proces wizji jest różny. Gdybym miał uprzeć się i powiedzieć, jaka jest moja technika to biorę zdjęcie albo ciuch człowieka. Potem go wącham dosłownie chwilę, trzymam potem blisko czoła i wydaje mi się, że wciągam coś czołem. Odkładam przedmiot”, stwierdził Krzysztof Jackowski. Jak dodał, zaraz po kontakcie z przedmiotem należącym do poszukiwanej osoby, musi zająć mysli czymś innym, gdyż sugestia mogła by zaburzyć późniejszą wizję.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Krzysztof Jackowski (@jackowski_k)

„Potem chodzę, grzebię sobie w internecie, robię cokolwiek, by nie zastanawiać się nad tą sprawą. Bo każda sprawa daje sugestię, a to mój największy wróg. Niech się wygada moja logika. Wizja to co innego – to zarażenie się energią i trwa w mojej głowie dosłownie chwilę”, wyjaśnił Krzysztof Jackowski pokazując trwanie wizji szybkim klaśnięciem.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Henryka Krzywonos i jej potężna emerytura. Czym się Polsce zasłużyła gdańska tramwajarka

Zerknij: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany

Nie przegap: Jerzy Stuhr dochodzi do siebie po udarze mózgu. Jaki jest jego stan