Aleksandra Kwaśniewska to polska prezenterka telewizyjna, znana szerokiemu gronu publiczności również ze względu na fakt, że jest córką byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego, oraz jego małżonki, Jolanty Kwaśniewskiej.

39-letnia celebrytka jest z wykształcenia psychologiem, ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie lubi tańczyć – posiada certyfikat instruktorki salsy.

Prywatnie Aleksandra Kwaśniewska jest żoną Jakuba Badacha. Brała udział m.in. w programach tanecznych („Taniec z gwiazdami”), przez lata 2006-2007 pracowała dla stacji TVN jako reporterka w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”, była także gospodynią „Kulisów Tańca z gwiazdami”.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Instagram
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Instagram

Następnie pracowała przy produkcjach „Ranking gwiazd” oraz „Mała czarna”, zaś przez pewien czas, w latach 2008-2012 miała własną audycję radiową w stacji Planeta FM – „Niedziela słodko-Kwaśniewska”.

Teraz Ola Kwaśniewska pracuje jako redaktorka magazynu „Viva!”. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie.

Ola Kwaśniewska ma już dość zainteresowania mediów

Jak przypomina portal WTV, Ola Kwaśniewska może liczyć na duże zainteresowanie ze strony mediów właśnie ze względu na fakt, że jest córką byłego prezydenta Polski. Podczas jednego z wywiadów w 2015 roku pytano ją, dlaczego w jej rodzinie wciąż nie ma dzieci.

- Polecam, polecam. Bycie żoną jest ekstra. Nie wiem, na czym polega różnica, mówiąc szczerze, ale ja się specjalnie nie napalałam na to małżeństwo. Nigdy nie wychodziłam z założenia, że moje życie będzie się dzieliło na czas przed i czas po małżeństwie. Nie mam takiego poczucia, że coś się zmieniło – wypowiadała się wówczas na temat małżeństwa.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Instagram
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Instagram

- Kochana, moją ciążą żyje cała Polska. Zbyt duża ilość sekundantów nie sprzyja tego typu decyzjom – odpowiedziała na pytanie o potomstwo. Już od jakiegoś czasu media i fani bacznie obserwują, czy Ola i Kuba Badach będą mieli dziecko, warto jednak pamiętać, że to do nich należy decyzja, a takie pytania mogą wprawiać w zakłopotanie lub wręcz urazić.

Gdy jedna z fanek oceniła Aleksandrę Kwaśniewską na Instagramie, wygłaszając swoje zdanie na temat braku dziecka w rodzinie, ta odpowiedziała w mocnych słowach. „To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać” – napisała wtedy.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: ŚLUB W CZASACH PANDEMII. POMIMO OBOSTRZEŃ I KONIECZNOŚCI NOSZENIA MASECZEK, CHĘTNYCH NIE BRAKUJE. JAK TO OBECNIE WYGLĄDA

Jak informował portal Życie: BYŁA ŻONA DANIELA MARTYNIUKA POSTANOWIŁA REAGOWAĆ. CZY TO OZNACZA PROBLEMY DLA RODZINY MARTYNIUKÓW

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: BURMISTRZ JEDNEJ Z WARSZAWSKICH DZIELNIC MIAŁ KORONAWIRUSA, TERAZ SAM OSTRZEGA INNYCH. CO TAKIEGO MÓWI