Aleksandra Kwaśniewska, choć jest żoną Kuby Badacha od 8 lat to wciąż nie doczekała się potomstwa.

Mimo tego, że powinna być to prywatna sprawa wyłącznie jej i jej męża w kwestii chęci posiadania dzieci lub nie, komentatorzy nie ustają w pytaniach, a nawet przytykach dotyczących tego, że wciąż nie zaszła w ciążę i nie urodziła jeszcze dziecka!

Tak delikatna sprawa stała się tematem publicznej dyskusji, której sama zainteresowana ma już serdecznie dość i zdecydowanie trudno się jej dziwić.

Córka byłego prezydenta postanowiła wreszcie odpowiedzieć tym, którzy nieustannie próbują jej „wcisnąć dziecko w brzuch” bardzo wymownym zdjęciem. Fotografia podbija Internet, to niezwykle trafna riposta!

Aleksandra Kwaśniewska przeciwko wścibskim komentarzom dotyczących braku potomstwa. Ma dość ciągłych przytyków

Od lat Aleksandra Kwaśniewska wyraźnie unika fotoreporterów i bardzo rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Prowadzi spokojne życie wraz z mężem, muzykiem jazzowym, Kubą Badachem i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

Jednak wiele osób mocno interesuje kwestia jej płodności, a właściwie braku dzieci. Para pobrała się w 2012 roku i zdaniem wielu osób to karygodne, że jeszcze nie doczekała się potomstwa.

Jeden z ostatnich tego typu komentarzy skwitowała słowami: „To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózg".

Jak donosi serwis Pomponik, Ola Kwaśniewska postanowiła odpowiedzieć osobom, które nieustannie wypominają jej to, że nie jest mamą, w swoim stylu.

Opublikowała fotografię podpisaną wymownie „"#żebyniebyło #takietam #zdziećmi”.

Czy to nareszcie zakończy korowód wścibskich komentarzy? Miejmy taką nadzieję!

View this post on Instagram

#żebyniebyło #takietam #zdziećmi ✌️😙❤️

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Jak informował portal "Życie": KUBA WOJEWÓDZKI W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH O SYNU ZENKA MARTYNIUKA! SHOWMAN NIE MIAŁ SKRUPUŁÓW, POWIEDZIAŁ WPROST, CO O NIM MYŚLI

Przypomnij sobie: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: TOMASZ STOCKINGER NARESZCIE WYZNAŁ PRAWDĘ, TO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH. JEGO OŚWIADCZENIE JEST ZDUMIEWAJĄCE, NIKOMU NIE PRZYSZŁOBY TO DO GŁOWY