31-letni Daniel Martyniuk nie daje swoim rodzicom powodów do dumy, gdyż jego wybryki są słynne i znane całej Polsce od wielu miesięcy. Król disco polo i bliscy młodego mężczyzny liczyli na to, że nauczkę da mu pobyt w areszcie, gdzie spędził miesiąc za nielegalne prowadzenie samochodu bez uprawnień. Jednak i to nie dało spodziewanego rezultatu.

Daniel Martyniuk jest w trakcie głośnego rozwodu ze swoją żoną, Eweliną, ale głośno jest o nim ostatnio z konkretnego powodu – szkaluje, oskarża i opluwa wiele osób w relacjach na Instagramie.

Dostało się już miedzy innymi Kamilowi Bednarkowi, jednemu z braci Collins, właścicielom pewnego hotelu, w którym jak się później okazało Daniel Martyniuk nigdy nie był, a nawet lekarzom z Białegostoku.

Daniel Martyniuk wspominał również o Edycie Górniak. Młody mężczyzna nie oszczędza nikogo, nawet TVP, w którym prym wiedzie jego ojciec, Zenek Martyniuk.

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Na temat Daniela Martyniuka postanowiła powiedzieć kilka cierpkich słów w swoim stylu Kuba Wojewódzki. Szykuje się nowy konflikt?

Kuba Wojewódzki mocno o Danielu Martyniuku! Tych słów syn króla disco polo długo nie zapomni.

Kuba Wojewódzki postanowił wbić szpilę Danielowi Martyniukowi w swoim ostatnim felietonie w rubryce tygodnika „Polityka”, w której regularnie publikuje. Co powiedział?

– Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, to by się nie urodził – napisał Kuba Wojewódzki, cytowany przez „Super Express”.

Pozostaje tylko czekać na adekwatną odpowiedź samego zainteresowanego! A może się nie odważy?

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: SENSACYJNE DONIESIENIA O ANTONIM KRÓLIKOWSKIM, TO ZUPEŁNA NOWOŚĆ! AKTOR UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY O NOWYM PROJEKCIE, TEGO JESZCZE NIE BYŁO

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI