Nie da się ukryć, że ostatnie tygodnie to wyjątkowo gorący czas dla Antoniego Królikowskiego, o którym głośno jest nie tylko z powodu nowego związku z Joanną Opozdą, ale przede wszystkim przez projekty zawodowe, w które się angażuje.

Ostatnio wziął udział m.in. w nagraniu audioserialu kryminalnego Remigiusza Mroza „Osiedle RZNiW”, a także zagra w nowej komedii romantycznej „Miłość ma cztery łapy” z Julią Wieniawą u boku. Szczególnie, plotkowało się o tym, że byli partnerzy zagrają w filmie parę!

Kilka dni temu odbyła się również premiera najnowszego obrazu Patryka Vegi „Pętla”, w której Antoni Królikowski wcielił się w główną rolę, co nie przyszło mu z łatwością, zważywszy na mocny scenariusz i ogromną liczbę scen łóżkowych, co naprawdę bardzo wpłynęło na psychikę samego aktora. Okazuje się jednak, że to nie koniec ważnych występów filmowych Antka Królikowskiego.

Aktor podzielił się na Instagram zwiastunem nowego obrazu ze sobą w roli głównej. Ten film może nieźle namieszać, a mówi się, że niezwykle boją się zawartych w nim scen… banki działające w Polsce.

O co chodzi? O film „Banksterzy” Marcina Ziębińskiego. W produkcji zobaczymy takie sławy jak Rafał Zawierucha, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Katarzyna Zawadzka, Magdalena Lamparska i Jan Frycz.

Antoni Królikowski pokazał na Instagramie zwiastun nowego filmu ze swoim udziałem. O produkcji będzie naprawdę głośno!

Film traktuje o pułapce kredytów we frankach i tzw. Czarnym Czwartku, który wywrócił do góry nogami rynek walutowy, czego skutkiem było podniesienie gwałtownie rat kredytów we frankach.

Jest to pierwsza produkcja w Polsce, która pokazuje kulisy największej afery finansowej w III RP. Film konsultowali m.in. pracownicy banków, specjaliści od rynku kapitałowego w Polsce czy członkowie stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.

W kogo wcieli się Antek Królikowski? Zagra Mateusza, wspólnika w firmie IT, który marzy o tym, by być niezależnym i wynieść się od teściów. Kredyt na mieszkanie wkrótce stanie się jego zmorą.

View this post on Instagram

#banksterzy #film #zwiastun

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW ZENKA MARTYNIUKA. JEGO HIT O OCZACH DOCZEKAŁ SIĘ W NOWEJ ODSŁONIE PEWNEGO WYRÓŻNIENIA W OŚWIACIE

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI