Tomasz Stockinger naprawdę miał już serdecznie dość plotek krążących wokół jego osoby i postanowił jasno i wyraźnie odnieść się do doniesień prasowych na swój temat, które krążyły w Internecie i kolorowej prasie od jakiegoś czasu.

Sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że zaczęła godzić nie tylko w jego publiczny wizerunek, ale również innej osoby. Aktor postanowił przerwać ciszę na ten temat i powiedzieć wprost, jak sprawy się mają. To zdumiewające, co powiedział, był bardzo stanowczy i jednoznaczny w swoim oświadczeniu!

Tomasz Stockinger o medialnych doniesieniach na swój temat. Postanowił dłużej nie ukrywać sprawy, wyjaśnił sytuację do końca

Od pewnego czasu w Internecie i prasie plotkowało się o tym, że Tomasz Stockinger miał rzekomo po latach życia jako singiel odnaleźć miłość i to w wobec projektantki współpracującej m.in. z Pierwszą Damą, Doroty Goldpoint. Prasa połączyła tę dwójkę, a spekulacjom nie było końca.

Zrobiło się jednak tak gorąco, że Tomasz Stockinger nie wytrzymał i postanowił raz a dobrze odnieść się do swojej relacji z projektantką. To, co powiedział wcielający się od lat w postać Pawła Lubicza w serialu „Klan” aktor może zaskoczyć wiele osób.

– Z panią, z którą zostałem połączony, jesteśmy tylko znajomymi. Nic mnie z nią nie łączy. A tu nagle dowiaduję się z gazety, że mamy romans. Przecież, gdyby tak było, nie ukrywałbym tego, bowiem nie byłoby nic do ukrycia - przekonuje w wywiadzie dla "Twojego Imperium", cytowany przez Pikio.

Aktor przyznaje, że był zdumiony takimi doniesieniami, a sama Dorota Goldpoint również nie rozumie całego zamieszania. Do sprawy postanowiła odnieść się w rozmowie z serwisem Plejada.

– Przyjaźnimy się, jesteśmy w bardzo miłych i dobrych relacjach, spędzamy miło ze sobą czas, natomiast nic więcej tu nie mogę powiedzieć. Ale życie jest zaskakujące, nikt nie wie co będzie – wyjaśniała w rozmowie z reporterem Plejady.

fot. YouTube/TVN

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: SENSACYJNE DONIESIENIA O ANTONIM KRÓLIKOWSKIM, TO ZUPEŁNA NOWOŚĆ! AKTOR UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY O NOWYM PROJEKCIE, TEGO JESZCZE NIE BYŁO

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI