Aktorka Maja Bohosiewicz, która jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama, chętnie dzieli się ze swoimi fanami, sporą częścią swojego życia.

Na profilu Majki Bohosiewicz, zobaczyć możemy to, jak celebrytka prowadzi swój biznes i jak radzi sobie m.in. z problemami cery. Dzięki temu, że Majka jest tak naturalna, jej rzesza fanów ciągle się powiększa.

Zaskakujące zdjęcie Mai Bohosiewicz i jej męża pojawiło się na profilu aktorki

Przypomnijmy, Maja pobrała się niespełna dwa lata temu w Sylwestra. Wesele z Tomaszem Kwaśniewskim stylizowane było na lata 20-te.

View this post on Instagram

Chodź kochana wezmę Cię na ręce

A post shared by Maja Bohosiewicz - Kwaśniewska (@majabohosiewicz) on

Majka i Tomasz mają dwójkę dzieci. Na profilu celebrytki często możemy oglądać jej męża. Para nie zdecydowała się jednak pokazywać twarzyczek swoich pociech - Zacharego i Leoni.

Majka ostatnio wrzuciła na swój profil kolejne zdjęcie z mężem. Para wypoczywa właśnie we włoskim Milano.

View this post on Instagram

#camperlife wyjazd na kemping nad zatokę to trochę taki MUSTDO. 5lat temu byliśmy z Tomkiem totalnie zajarani, czekając na wiatr i organizując największą imprezę w naszym przedsionku, nie obyło się bez awantur, mordobicia i przyjaźni na smierć i życie ( witam @szulcworks 💁🏼) Wtedy tez mówiliśmy, ale byłoby cudownie mieć tu swój kamper, dzieci biegałyby w koło, my robilibyśmy wieczorem grille, przegadując jak nam poszło dzisiejsze pływanie przy puszeczce piwka. 5lat później z dwójka dzieci, zajarani na maksa próbujemy skumać o jakim pływaniu mówiliśmy, skoro ktoś musi zając się dziećmi. Zresztą wiatr na Helu jest gościem tak wyczekanym i rzadkim jak Święty Mikołaj, wszyscy o nim mówią i ktoś go widział. Nocne przechadzki kotów i nutrii po dachach przyczepy wydają mi się odgłosem porywacza który pod osłoną nocy ukradnie nam wszystkie wiaderka i łopatki oraz ew. dzieci. Nasłuchuje więc pół nocy czy jesteśmy bezpieczni, a kiedy oko delikatnie się przymyka słyszę znajome : Mamoooo, siku. 🙈 z latareczką w ręku podróżuje ze śpiącym bombelkiem na rękach do sanitariatów gdzie spotykam jedyny plus koronawirusa czyli ogólnodostępny sprej do dezynfekcji. Coś o co całe społeczeństwo kobiet ktore chciałoby siadać na deskę klozetową bez stresu przed grzybicą walczyło latami. Jestem wygodnicką matką? Nie jestem zwierzęciem kempingowym? A może 3lata w internacie z codzienną kolejka do prysznica nie jest dla mnie atrakcją wartą 600zł dziennie? Nie wiem. Nie wiem. Ale ciekawa jestem waszych doświadczeń.

A post shared by Maja Bohosiewicz - Kwaśniewska (@majabohosiewicz) on

Czy Maja i Tomasz pozwolili sobie na zbyt wiele?

Uwagę internautów nie zwróciły jednak piękne budowle w tle, a poza, którą przybrał mąż Mai Bohosiewicz. Mężczyzna bowiem złapał aktorkę.. za biust!

Oczywiście nie ma w tym zdjęciu nic kontrowersyjnego. Roześmiana Maja traktowała to raczej jako żart. Mimo to, fotografia zaskoczyła wielu fanów.

Widać jednak, że Maja i Tomasz świetnie bawią się w swoim towarzystwie i miło spędzają czas w słonecznych Włoszech.

View this post on Instagram

przez twe oczy twe oczy twe oczy

A post shared by Maja Bohosiewicz - Kwaśniewska (@majabohosiewicz) on

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY