Deva Cassel jest owocem związku włoskiej modelki Moniki Bellucci i francuskiego aktora Vincenta Cassela. Dziewczyna ma zaledwie 16 lat, a już zaliczyła występ w dużej kampanii dla włoskiego domu mody Dolce&Gabbana. Myślicie, że pójdzie w ślady matki?

Córka Moniki Bellucci wygląda zachwycająco

Monika Bellucci i Vincent Cassel związali się w 1999 roku. Niestety ich związek po czasie się rozpadł i para w 2013 roku się rozwiodła. Owocem ich związku jest 16-letnia Deva Cassel.

Piękna dziewczyna odziedziczyła po rodzicach to, co najlepsze. Wszystko wskazuje na to, że niebawem zrobi się o niej naprawdę głośno. 16-latka wystąpiła w ostatnim czasie w dużej kampanii dla włoskiego domu mody Dolce&Gabbana.

Deva Cassel. Źródło: pudelek.pl
Deva Cassel. Źródło: pudelek.pl
Deva Cassel. Źródło: pudelek.pl

Czy Deva Cassel pójdzie w ślady sławnej matki?

Trzeba przyznać, że Deva Cassel wygląda naprawdę zachwycająco. Jej unikalna uroda została doceniona przez wielu internautów i ekspertów modowych. Wiele osób wróży jej wielką karierę. W końcu jej matka, Monika Bellucci, niejednokrotnie była nazywana najpiękniejszą kobietą na świecie.

Deva Cassel skupia się jednak wyłącznie na modelingu. Choć jej sesja zyskała spory rozgłos, a nastolatka ma predyspozycje na zrobienie wielkiej kariery w mediach, od mediów społecznościowych Deva trzyma się na dystans. Dziewczyna bardzo rzadko publikuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia.

Deva Cassel. Źródło: pudelek.pl
Deva Cassel. Źródło: pudelek.pl
Deva Cassel. Źródło: pudelek.pl

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY