Jak podaje portal "Pikio", Daniel i jego żona rozwiedli się pod koniec września, po zaledwie dwóch latach małżeństwa. Ewelina Golczyńska przez dłuższy czas nie odnosiła się w ogóle do stawianych jej przez byłego męża i jego rodzinę zarzutów. Kiedy doszło do najgorszego postanowiła wreszcie przerwać milczenie.

Daniel Martyniuk skarży się na byłą żonę

Ewelina Golczyńska przestała być żoną Daniela Martyniuka pod koniec września. Sąd w Białym Stoku orzekł rozwód z winy syna Zenka Martyniuka i zasądził alimenty zarówno na rzecz wspólnej córki pary, jak i samej Eweliny. Z takiego wyroku nie byli zadowoleni ani Daniel, ani jego mama, Danuta Martyniuk. Po rozwodzie oboje chętnie udzielali się medialnie, nie szczędząc pod adresem Eweliny przykrych słów.

"Nie, ona nie była żadną żoną. Nie gotowała nawet obiadów, bo nie potrafi gotować. To jest totalne beztalencie. W każdej dziedzinie życia. Nawet ledwo liceum skończyła na samych dwójkach. Niech się pochwali świadectwem z Turku [...] To nie było małżeństwo. Ja w ogóle nie chciałem wchodzić do kościoła. Po tym związku to tylko kupa nerwów i wstydu została" - poskarżył się "Super Expressowi" Daniel Martyniuk.

YouTube

Miarka się przebrała

Do tej pory Ewelina Golczyńska w milczeniu przyjmowała kolejne niepochlebne opinie na swój temat wygłaszane zarówno przez byłego małżonka, jak i jego rodzinę. Miarka się jednak przebrała. Ewelina zapowiadała już wcześniej, że jeśli taki stan rzeczy będzie trwał nadal, sprawa przeciw Martyniukom trafi do sądu. Pojawiło się nawet oświadczenie, w którym Ewelina Golczyńska informuje, że będzie walczyła o swoje dobre imię wszelkimi dostępnymi środkami, jakie daje prawo.

"Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób, wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne" - czytamy w oświadczeniu Eweliny Golczyńskiej.

YouTube

Myślicie, że to zakończy wojnę pomiędzy zwaśnionymi rodzinami byłych małżonków?

To też może cię zainteresować: Alicja Majewska zdradziła jak wysoka jest jej emerytura. Artystka ma problemy z utrzymaniem kosztownej willi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Koronawirus na parkiecie? Sytuacja na planie "Tańca z gwiazdami" jest napięta. O co chodzi

O tym się mówi: To już ostatnia zmiana czasu w Polsce? Do sejmu trafił projekt ustawy. O czym mówi