Czarne chmury nad ulubionym show Polaków. Sytuacja „Tańca z gwiazdami” jest niepewna. Jak podają pogłoski, na planie programu pojawił się koronawirus. Póki co informacje nie zostały potwierdzone. Wiadomo jednak, że na planie nie pojawili się Jan i Lena Klimentowie oraz Bogdan Kalus.

Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami

Koronawirus na parkiecie?

Zgodnie z informacjami jakimi podzielil się dzisiejszego dnia portal „Super Express” sytuacja na planie TzG nie jest za ciekawa. Jak głoszą plotki w studio nagraniowym dzieje się naprawdę dużo. Okazuje się, że Jan i Lena Klimentowie oraz Bogdan Kalus najprawdopodobniej mają koronawirusa.

Jak napisał w swoim artykule „Super Express” to wlasnie po jego interwencji producenci programu zdecydowali się na umieszczenie oficjalnego komunikatu, który pojawil się na facebookowym profilu Polastu.

- Ważny komunikat. W dzisiejszym odcinku niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, którzy są na kwarantannie. Jan Kliment również musiał się poddać kwarantannie – czytamy w poście.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW