Jak podaje portal "Plotek", Ania Bardowska zyskała rzeszę wiernych fanów biorąc udział w trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Udało jej się zyskać jednak coś więcej - miłość. Ania i Grzegorz Bardowscy chętnie dzielą się z wielbicielami tym, jak wygląda ich wspólne, codzienne życie. Ostatnio Ania pochwaliła się metamorfozą. Jakie są jej efekty?

Zmiany u Ani Bardowskiej

Ania jako uczestniczka uwielbianego przez widzów TVP programu "Rolnik szuka żony" zyskała nie tylko fanów, ale przede wszystkim znalazła miłość i szczęście u boku Grzegorza z którym udało jej się stworzyć szczęśliwy związek. Para doczekała się nawet dwójki dzieci.

Choć Ania ma dużo pracy w domu i gospodarstwie, znajduje czas, żeby zadbać o własny rozwój. Niedawno ukazała się jej książka dla dzieci. Uzyskała również tytuł technika rolnika. Zdecydowała się również na zmianę w wyglądzie. Postawiła na nieco inny niż do tej pory kolor.

View this post on Instagram

I tak od godziny 😉😍

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska) on

Metamorfoza Ani Bardowskiej

"A tak się bałam, co to wyjdzie... Pierwszy raz u nowego fryzjera" - napisała w mediach społecznościowych pod zdjęciem prezentjącym jej nową odsłonę. Fani nie kryją zachwytu nad jej metamorfozą, czemu dali wyraz w licznych komentarzach.

"Pięknie Ci w tym nowym kolorze! Warto było zaryzykować" - napisała jedna z obserwatorek Ani Bardowskiej. "Piękna jak z obrazka! A ciasto niestety, bądź stety gra drugą rolę" - dodała inna.

A jak wam podoba się Ania Bardowska w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Bohaterowie poprzedniej edycji „Rolnik szuka żony” odnaleźli swoją drugą połówkę? Ilona i Adrian nie kryją szczęścia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Alicja Majewska zdradziła jak wysoka jest jej emerytura. Artystka ma problemy z utrzymaniem kosztownej willi

O tym się mówi w Polsce: Tych leków nie ma w aptekach. Kompletna lista niedostępnych farmaceutyków, wszystkie braki

O tym się mówi na świecie: Księżna Kate od pewnego czasu skrywa prawdę na temat swojego zdrowia. Brytyjskie magazyny po raz kolejny poruszają ten temat