Okazuje się również, że program będzie można oglądać na międzynarodowej platformie, zatem zobaczy go znacznie szersza grupa widzów na całym świecie! Marta Manowska może być naprawdę dumna z bycia twarzą tak cenionego show telewizyjnego!

O sprawie donosi „Super Express”, a jest się z czego cieszyć, gdyż okazało się, że uwielbiany przez Polaków programów dla seniorów poszukujących miłości w jesieni życia został nominowany do prestiżowej nagrody Venice TV Award, skierowanej do produkcji telewizyjnych. Show zostało nominowane w kategorii „reality show”.

To jednak nie koniec wielkich newsów w sprawie „Sanatorium Miłości”. Program z seniorami w roli głównej będzie mogło zobaczyć znacznie większe grono osób. Program trafił bowiem do oferty… Netflixa! W ten sposób ma szanse na znacznie większy rozgłos niż będą dostępny wyłącznie w serwisie view on demand Telewizji Polskiej – TVP VOD.

Marta Manowska ma powody do dumy! „Sanatorium Miłości” nominowane do prestiżowej międzynarodowej nagrody dla produkcji telewizyjnych

Plebiscyt Venice TV Award wyróżnia najlepsze, najbardziej popularne i inspirujące, a także nowatorskie i odkrywcze programy telewizyjne emitowane w stacjach telewizyjnych na całym świecie. Wśród konkurentów „Sanatorium Miłości” do nagrody znalazły się programy z Brazylii, Australii i Kanady.

Dodatkowo, wiadomo również, że program zwyciężył w 2019 roku w konkursie PITCH & PLAY LIVE!, który organizuje NATPE, czyli największe na świecie stowarzyszenie producentów i dystrybutorów treści. Show udało się pokonać 20 konkurentów.

To jednak nie wszystko – „Sanatorium Miłości” trafiło na Netflixa, zatem będzie dostępne znacznie szerszej publiczności!

Jak informował portal "Życie": CO DALEJ Z KONFLIKTEM ROBERTA LEWANDOWSKIEGO I BYŁEGO MENADŻERA PIŁKARZA? CZY GWIAZDOR BAYERNU BYŁ SZANTAŻOWANY? SENSACYJNE KULISY PRZEDSTAWIA TABLOID

Przypomnij sobie: CO KLAUDIA KOZIOŁ ROBI W WILKOWYJACH? AKTORKA „RANCZA” ZAMIEŚCIŁA ZDJĘCIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, FANI SERIALU TOTALNIE ZASKOCZENI

Portal "Życie" pisał również: NAJNOWSZE ZDJĘCIA SEBASTIANA KARPIELA-BUŁECKI ROBIĄ FURORĘ W INTERNECIE! FANKI MUZYKA ZACHWYCONE, CHWALĄ JEGO NIESAMOWITĄ POSTAWĘ