Czy to nie przypadek, że na ławeczce pod kultowym sklepem „U Krysi” pojawiła się serialowa córka Pawła Kozioła, czyli Marta Chodorowska, która przez dziesięć sezonów kultowej produkcji wcielała się w postać zbuntowanej i charakternej młodej Klaudii?

Fani uwielbianej przez miliony Polaków produkcji mocno się zdziwili, gdy zobaczyli zdjęcia zamieszczone przez aktorkę w mediach społecznościowych, wieszcząc, czy produkcja serialu ruszy niebawem. Aktorka oznaczyła bowiem w poście reżysera serialu Wojciecha Adamczyka. O co chodzi?

Marta Chodorowska na słynnej ławeczce z „Rancza”! Co dalej z produkcją?

Nie da się ukryć, że to trudny czas zarówno dla całej ekipy tworzącej „Ranczo”, jak i fanów, gdyż kolejna seria serialu, którą zapowiadano za jakiś czas najpewniej nigdy nie dojdzie do skutku ze względu na śmierć Pawła Królikowskiego. Brak uwielbianego Kusego jest tak dotkliwy, ze nikt nie myśli już o tym, by nowy sezon miał w ogóle powstać. Dodatkowo, sprawę utrudnia fakt śmierci scenarzysty serialu, Andrzeja Grembowicza.

Jednak zdjęcie zamieszczone przez aktorkę w mediach społecznościowych napełniło nadzieją fanów produkcji, która skupiała przez lata w niedzielne wieczory przed telewizorami miliony oddanych widzów.

„Pierwszy dzień zdjęciowy kolejnej serii, wracamy na plan!!!!! Kamera, akcja i @adamczyk.wojciech… – napisała z przekonaniem gwiazda, cytowana przez Lelum.

Niestety, to okazało się żartem. Marta Chodorowska dodała później, że pojechała do Jeruzala na rodzinną wycieczkę, bo zwyczajnie tęskni za produkcją, która dała jej tyle wspaniałych wspomnień.

„Kto był, kto zrobił sobie zdjęcie na kultowej ławeczce? Ja nie mogłam się̨ powstrzymać́” – tłumaczyła we wpisie Marta Chodorowska.

Jak informował portal "Życie": DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA WYSTĄPIŁY W WIDEO W INTERNECIE. ROBIĄ FURORĘ, POSTANOWIŁY PRZEPYTAĆ ZNANEGO NA CAŁYM ŚWIECIE PRZYRODNIKA

Przypomnij sobie: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: PRZEZABAWNA WPADKA MARTY MANOWSKIEJ W NAJNOWSZYM ODCINKU! GWIAZDA SAMA NIE WIERZYŁA, ŻE POWIEDZIAŁA TO NA GŁOS

Portal "Życie" pisał również: BARBARA KURDEJ – SZATAN I JEJ MĄŻ PODJĘLI DOŚĆ POWAŻNY KROK. PARA POCHWALIŁA SIĘ FANOM SWOIM NOWYM MIESZKANIEM. WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH