Paulina Krupińska, żona Sebastiana Karpiela-Bułecki jest osobą niezwykle aktywną na Instagramie i postanowiła pochwalić się obserwatorom zdjęciami z miłych rodzinnych chwil.

Zdjęcia muzyka w towarzystwie ich wspólnej, 5-letniej córki zrobiła niesamowitą furorę na Instagramie Okazuje się, że wokalista Zakopower ma bardzo bliską i dobrą relację z dziewczynką. Widac, że to prawdziwa „córeczka tatusia”.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od dawna tworzą naprawdę zgodną i kochająca się parę, która wspólnie doczekała się dwójki pociech i chociaż oboje zapewniają, że nie mają łatwych charakterów to nie sposób znaleźć ich nazwiska na okładkach magazynów czy nagłówkach portali plotkarskich w kontekście jakiegokolwiek skandalu.

Była Miss Polonia i uwielbiany przez Polaków lider Zakopower prowadzą spokojne, rodzinne życie, choć na początku nic nie zwiastowało tego, aby dziewczyna z podwarszawskiego Piastowa wytrzymała moc góralskiego charakteru z dziada pradziada. To się jednak udało!

Sebastian Karpiel-Bułecka z córką na najnowszych zdjęciach na Instagramie!

Trzeba jednak przyznać, że Sebastian Karpiel-Bułecka dał się poznać wielu osobom z tej zwariowanej, artystycznej strony, jednak prywatnie jest zupełnie inny. Para wybrała się na rodzinne wakacje i choć może się wydawać dziwne, że wybrali październik to dzięki temu zyskali spokój i znacznie mniejszy ruch w restauracjach i innych miejscach turystycznych.

Postanowili zabrać dzieci i wyjechali wraz z Tosią i Jędrkiem na grecką Kretę. Dzieciaki bawiły się znakomicie, a korzystając z okazji Paulina Krupińska zrobiła ukochanemu męzowi i dzieciom zdjęcia. Jedno z nich trafiło na Instagram i zauroczyło obserwatorów. Można na nim zobaczyć, jak Sebastian sączy sok pomarańczowy z jednego naczynia przez słomkę wraz z 5-letnią Tosią.

Paulina Krupińska zapytała w opisie fanów, scenę z jakiego filmu przypomina im to zdjęcie i od razu wpadli na to, że chodzi o bajkę „Zakochany kundel”.

Jednak fani dostrzegli jak piękna więź łączy ojca i córkę.

„Najpiękniejsza relacja ojca i córki. Silna relacja z ojcem, to gwarancja pewności siebie i dobrych relacji z mężczyznami w przyszłości. Aż miło się patrzy!” – komentarze cytuje serwis Plotek.

Jak informował portal "Życie": DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA WYSTĄPIŁY W WIDEO W INTERNECIE. ROBIĄ FURORĘ, POSTANOWIŁY PRZEPYTAĆ ZNANEGO NA CAŁYM ŚWIECIE PRZYRODNIKA

Przypomnij sobie: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: PRZEZABAWNA WPADKA MARTY MANOWSKIEJ W NAJNOWSZYM ODCINKU! GWIAZDA SAMA NIE WIERZYŁA, ŻE POWIEDZIAŁA TO NA GŁOS

Portal "Życie" pisał również: BARBARA KURDEJ – SZATAN I JEJ MĄŻ PODJĘLI DOŚĆ POWAŻNY KROK. PARA POCHWALIŁA SIĘ FANOM SWOIM NOWYM MIESZKANIEM. WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH