Julia Wróblewska jest aktorką młodego pokolenia, która dorastała na oczach widzów. Jej pierwszą rolą była gra w filmie „Tylko mnie kochaj”, później znalazła zatrudnienie m.in. w „M jak miłość”.

Aktorka nie kryje się z tym, że cierpi na zaburzenia psychiczne, a ostatni czas w jej życiu był bardzo trudny. Zasłynęła między innymi kontrowersyjnymi wypowiedziami oraz osobliwą reakcją po przejechaniu lisa, które sprawiły, że ubyło jej nieco fanów, jednak teraz wszyscy się o nią martwią. Co dzieje się z nią teraz?

Julia Wróblewska przechodzi trudne chwile, dramatyczne wyznanie aktorki

Jak przypomina portal Radio ZET, Wróblewska w 2019 roku przyznała się publicznie do tego, że cierpi na zaburzenia osobowości. Postanowiła nie kryć się z chorobą i przyznaje, że uczęszcza na terapię.

Fani młodocianej aktorki zmartwili się jej ostatnim wpisem. „Jest bardzo źle” – przyznała w nim Julka.

„Hej. Przepraszam za brak aktywności ostatnio. Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie” – wyznała.

Na szczęście ma wokół siebie zaufane osoby, jednak liczy na to, że fani zrozumieją ją i wybaczą brak aktywności w sieci.

View this post on Instagram

Hej. Przepraszam za brak aktywności ostatnio. Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie. Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę, ale nie dam rady teraz dużo publikować. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie, nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu. Po prostu uznałam, że warto Was poinformować dlaczego ostatnio się tak wycofałam. Będzie lepiej, po prostu muszę to przejść. Dziękuję za wsparcie i pytania na DM jak się czuję. Dużo mi to daje. Buziaki 😘❤️

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

„Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę, ale nie dam rady teraz dużo publikować. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie, nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu. Po prostu uznałam, że warto Was poinformować, dlaczego ostatnio się tak wycofałam. Będzie lepiej, po prostu muszę to przejść. Dziękuję za wsparcie i pytania na DM jak się czuję. Dużo mi to daje” – przyznała.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW

Portal Życie pisał również o… DANIEL MARTYNIUK ZNÓW STAWIA SIĘ PONAD PRAWEM. PRZY OKAZJI NARAZIŁ INNYCH. OBURZAJĄCE ZACHOWANIE SYNA DISCO POLO