Julia Wróblewska jest aktorką młodego pokolenia, która dorastała na oczach widzów. Jej pierwszą rolą była gra w filmie „Tylko mnie kochaj”, później znalazła zatrudnienie m.in. w „M jak miłość”.

Aktorka nie kryje się z tym, że cierpi na zaburzenia psychiczne, a ostatni czas w jej życiu był bardzo trudny. Zasłynęła między innymi kontrowersyjnymi wypowiedziami oraz osobliwą reakcją po przejechaniu lisa, które sprawiły, że ubyło jej nieco fanów, jednak teraz wszyscy się o nią martwią. Co się z nią dzieje?

Wpisy Julii Wróblewskiej sprawiły, że fani boją się o aktorkę

Julia Wróblewska gra w „M jak miłość” już od lat, co przysparza jej popularności. Niegdyś dziecięca gwiazda filmu, dziś – dorosła kobieta, która pracuje na planie jednego z najpopularniejszych seriali.

Julia Wróblewska. Źródło: Youtube
Julia Wróblewska. Źródło: Youtube

Aktorka nie kryje się z tym, że ma problemy – jednym z głównych są jej zaburzenia psychiczne. W połączeniu z wiedzą, że jej życie jest naprawdę ciężkie, pełne problemów, ostatni wpis Julii Wróblewskiej poważnie zaniepokoił jej fanów.

Dziś Wróblewska pojawia się na planie „M jak miłość” tylko raz na jakiś czas, grając jedno z dzieci Joasi i Tomka. Jej serialowa bohaterka mieszka we Francji, stąd rzadkie wizyty Julii na planie, daje jej to jednak czas na spełnianie się w roli influencerki – całkiem nieźle jej to idzie, bo obserwuje ją już ponad 500 tysięcy osób.

Wróblewska niedawno przyznała się do zaburzeń psychicznych, ujawniła, że chodzi na terapię i bierze leki. Później nieco bardziej uzewnętrzniała się przed fanami, pochwaliła się, że jest w związku. Niestety, jej relacja rozpadła się. Jak ujawniła – przez koniec związku jest jej trudniej psychicznie.

- Chodzę do psychoterapeuty i psychiatry. Radzę sobie różnie, moje życie to jeden wielki rollercoaster. Raz jest super, a raz jest najgorzej na świecie – wyjawiła.

Jeden z fanów zapytał ją, czy tęskni za byłym chłopakiem.

Julia Wróblewska. Źródło: Youtube
Julia Wróblewska. Źródło: Youtube

- Po prostu czuję się samotna. Przez kilka miesięcy miałam obok kogo spać, przytulić się, na kogo spojrzeć, gdy rano się budziłam, z kim wypić kawę i śmiać się z głupot. Tęsknię za kochaniem i byciem kochaną, za bliskością i ciepłem. (...) Nie wiem, za którym razem ten ból sprawi, że tego nie zniosę i nie wytrzymam – ujawniła. Dodała także, że nie chce usuwać wspólnych zdjęć z ekspartnerem, gdyż to „jej wspomnienia”.

Dodała kolejne zdjęcie, którego opis zabrzmiał jeszcze bardziej dramatycznie.

- Boję się kogokolwiek znowu pokochać. Jestem przerażona na myśl, że nie będę w stanie nikomu zaufać. Mimo wszystko moje serce jest złamane – uzewnętrzniła się.

Przypomnij sobie o… WIEŚCI NA TEMAT NADCHODZĄCYCH DNI NIE SĄ NAJLEPSZE. PRZED NAMI DOŚĆ SPORE ZAŁAMANIE POGODY

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: URZĘDNICY WPROWADZĄ DALSZE ZMIANY DO ŚRÓDMIEJSKIEJ STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA. KTÓRE ZAPISY ULEGNĄ MODYFIKACJI

Portal Życie pisał również o… NIEBAWEM ROZPOCZNĄ SIĘ PRACE NAPRAWY USZKODZONEGO RUROCIĄGU W WARSZAWIE. RAFAŁ TRZASKOWSKI WYZNACZA TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC