Julia Wróblewska bardzo szybko rozpoczęła swoją karierę filmową. Po raz pierwszy zagrała w serialach „M jak miłość” i „Magda M.”, jednak największą popularność przyniosła jej rola Michaliny w filmie „Tylko mnie kochaj”. Tą ostatnią rolą ośmioletnia wtedy Julia zaskarbiła sobie sympatię widzów.

Julia Wróblewska ma problemy ze zdrowiem

Julia Wróblewska obecnie jest 21-letnią kobietą. Mocno wydoroślała od czasu odegrania roli Michaliny w filmie „Tylko mnie kochaj”, w którym wystąpiła między innymi u boku Macieja Zakościelnego.

21-letnia aktorka obecnie sama podejmuje decyzje i ostatnio zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Julka Wróblewska zdradziła, że cierpi na zaburzenia osobowości, przez która ma stany depresyjne. Aktorka poddała się terapii i regularnie odwiedza psychiatrę.

Julia Wróblewska. Źródło: Instagram
Julia Wróblewska. Źródło: Instagram

Młoda aktorka rozstała się z chłopakiem

Problemy ze zdrowiem nie są jedynymi w życiu Julii Wróblewskiej. Młoda aktorka w ostatnim czasie rozstała się z chłopakiem i, jak sama wyznała, pierwsze dni po rozstaniu były dość ciężkie.

Z nowym partnerem Julia Wróblewska była związana od lutego bieżącego roku. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i para postanowiła się rozstać. Fani zapytali Julkę, co było powodem rozstania. Ta wyznała szczerze pod jednym z komentarzy:

Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać w wielu sprawach, trochę wszystko zgasło. Próbowaliśmy robić sobie przerwę i popracować nad tym, ale nie wyszło.

Julka ma jednak dopiero 21 lat i zapewne pozna jeszcze miłość swojego życia, czego szczerze jej życzymy.

View this post on Instagram

Relationship status: SINGLE. ✌🏻

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ