Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Katarzyna Dowbor screen Instagram
Katarzyna Dowbor screen Instagram
Katarzyna Dowbor screen Instagram

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Katarzyna Dowbor w intymnym wyznaniu

61-letnia prowadząca programu „Nasz nowy dom” stara się raczej trzymać własną prywatność z dala od mediów i ujawnia tylko to, co ma ochotę publicznie powiedzieć. Ma kontrolę nad medialnymi przeciekami.

Teraz postanowiła powiedzieć co nieco o miłości.

- Nie zamierzam mieć kolejnego męża. Trzy małżeństwa to i tak za dużo... – cytuje jej słowa Pomponik.

Przypomnijmy – Katarzyna Dowbor miała już trzech mężów. Pierwszy to Piotr Dowbor, ojciec Macieja, drugi – Janusz Atlas, zaś trzeci – Grzegorz Świątkiewicz.

Kolejnym partnerem prezenterki był Jerzy Baczyński, jednak krótko po narodzinach Marii rozstali się. Wtedy pani Katarzyna zaangażowała się w życie rodzinne i zawodowe.

Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official

Gdy spytano, czy będzie przestrzegać swoją córkę przed mężczyznami, odpowiedziała w zaskakujący sposób.

- Powiem jej tylko, by wystrzegała się głupich chłopaków, bo nie ma nic gorszego niż mężczyzna, który z racji swojej głupoty nie może być dla kobiety autorytetem. Można być silną kobietą, ale nie można całe życie grać siłaczki. W paru swoich związkach grałam siłaczkę i wiem dziś, że to był wielki błąd. Kobieta powinna dać mężczyźnie szansę, by mógł się nią zaopiekować jak małą dziewczynką.

- Udajemy mocne i twarde, jesteśmy samodzielne finansowo, ale w głębi duszy każda z nas marzy o opiekuńczym, dużym, mądrym i wspaniałym mężczyźnie. Tylko gdzie oni są? Mam wiele pięknych, inteligentnych koleżanek, które są samotne. Dlaczego? Bo jeśli mają być z byle kim, to wolą być same – ujawniła.

Teraz uznaje, że nie chciałaby wyjść za mąż. - Dobrze mi tak, jak jest. Wydaje mi się nawet, że za wiele już razy wychodziłam za mąż. Nie udało się, więc nie zamierzam po raz kolejny tego robić. Uważam, że trzy rozwody były moimi klęskami. Po co mi kolejny?

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW

Portal Życie pisał również o… DANIEL MARTYNIUK ZNÓW STAWIA SIĘ PONAD PRAWEM. PRZY OKAZJI NARAZIŁ INNYCH. OBURZAJĄCE ZACHOWANIE SYNA DISCO POLO