Jak podaje portal "Plotek", Ida Nowakowska zdecydowała się skomentować rozstanie Barona i Blanki Lipińskiej po kilku miesiącach bardzo medialnego związku. Opowiedziała, jak muzyk zachowywał się plane programu "The Voice Kids". Co powiedziała?

Blanka Lipińska rozstała się z Baronem

Do rozstania pary miało dojść kilkanaście dni temu, choć krążące plotki Blanka Lipińska potwierdziła dopiero w ostatni wtorek. Baron jak na razie nie zdecydował się w żaden sposób skomentować rozstania.

Nie tylko fani pary byli zaskoczeni końcem związku swoich idoli. Równie zdziwinie okazali się być koledzy i współpraconicy. Swoje zaskoczenie tym faktem wyraziła Ida Nowakowska, która spotykała się regularnie z Baronem na planie programu "The Voice Kids".

Ida Nowakowska zaskoczona rozstaniem Barona

W rozmowie z portalem "Jastrąb Post" Ida Nowakowska zdradiła ja w ostatnim czasie zachowywał się Baron. Z jej relacji wynika, że nie dawał on po sobie poznać, że w jego związku z Blankom jest coś nie tak.

" Ja uwielbiam Barona, jest szalonym, fajnym, kreatywnym ludkiem. Jak kręciliśmy ostatnio "The Voice Kids", to cały czas byłam pewna, że oni cały czas są razem. Też nie dopytywałam, bo nie było takiej okazji" - powiedziała Nowakowska. "Ale życzę im obojgu jak najlepiej, bo każdy powinien być szczęśliwy, a czasami coś nie wychodzi" - dodała.

Blanka aktywna, Baron milczący

Jak na razie Baron nie odniósł się w żaden sposób do zakończonego związku, poza wyłączeniem możliwości komentowania jego wspólnych zdjęć z Blanką na Instagramie. Jego była partnerka jest znacznie bardziej wylewna i dziękuje swoim fanom za słowa otuchy.

"Chciałabym podziękować, zwłaszcza kobietom, za całą masę cudownej energii i wiele słów wsparcia. To naprawdę miła odmiana, bo ostatnio dostawałam tylko wiadomości, że jestem brzydka i źle mi w aparacie. Także dzięki, moje kochane panie" - powiedziała Lipińska.

Myślicie, że Baron w końcu odniesie się do sprawy?

To też może cię zainteresować: Jaki jest idealny partner dla Dagmary Kaźmierskiej? Celebrytka zdradza, że „nie lubi głupków”. Jakie ma wymagania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szczepionka na koronawirusa będzie dostępna dla seniorów już wiosną? Jest oficjalny komentarz eksperta

O tym się mówi: 27-letnia kobieta zwróciła się do wszystkich z rozdzierającym serce apelem. Aż trudno uwierzyć w to, jak potraktowali ją lekarze