Jak podaje portl "Pikio", ciężko hora 27-letnia Nina Ciupek zamieściła w mediach społecznościowych apel, który porusza wszystkich. Wynika z niego, że lekarze odmówili jej leczenia. Czytając to, aż trudno uwierzyć, że mogło dojść do takiej sytuacji.

Poważnie chora kobieta błaga o pomoc

"Odebrałam wyniki tomografii w poniedziałek... może zacznę od dobrych wieści bo też takie się znalazły i trzeba się też ich trzymać. A mianowicie... guz (nowotwór) na miednicy czyli ten od którego wszystko się zaczęło dalej stoi w miejscu,a więc nie jest aktywny, kolejna sprawa niektóre guzki na płucach zmalały (niestety konkretnie nie jest opisane ile i jak zmalały... trzeba się domyślić )i ostatnia dobra wiadomość nie mam innych przerzutow..." - zaczęła swój wpis 27-letnia Nina.

Z dalszej części postu 27-latka przekazuje, że guz na jej prawym płucu niestety się powiększył. Jednak nie to okazało się dla niej największym ciosem. Kobieta była w kontakcie mailowym ze swoim lekarzem, który nagle, bez podania przyczyny odmówił jej dalszego leczenia. Nina jest bezradna. Każda kolejna wiadomość do lekarzy pozostaje bez odpwiedzi.

‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼ Witajcie, kochani nawet nie wiem jak zacząć... jest mi bardzo trudno i ciężko , bo nie ma słów na to w...

Posted by Nina Ciupek on Wednesday, October 7, 2020

Nie tracąc nadziei

"Niestety pani Nino, nie jesteśmy w stanie udzielić Pani aktywnej pomocy medycznej w tej sytuacji klinicznej" - czytamy wiadomość od lekarza 27-letniej Niny. Z opisu wynika, że nie ma szans na operację, w grę nie wchodzi także radioterapia, a limit chemioterapii zdaniem medyka został wyczerpany. Zrozpaczona, ale i pełna nadziei Nina błaga o pomoc.

"Jeśli macie jakiekolwiek kontakty do lekarzy,profesorów, onkologow od płuc bo tym teraz musimy się zająć, którzy podejmą się leczenia i nie zostawią na pastwę losu... Proszę napisz" - z takim poruszającym apelem zwróciła się do internautów 27-latka.

Pixabay

Pomożecie Ninie znaleźć pomoc?

To też może cię zainteresować: Eksperci apelują o rozsądne decyzje w sprawie 1 listopada i odwiedzania miejsc wiecznego spoczynku naszych bliskich. Co na to ministerstwo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trudne chwile rodzin osób, które odeszły z powodu koronawirusa. Bliscy nie mają możliwości pożegnania

O tym się mówi: 8 października 2020. Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowy raport, dane są zatrważające