O Danielu Martyniuku słyszał niemal każdy. Mężczyzna określany jest mianem patocelebryty ze względu na mnożące się problemy z prawem oraz używkami, a także bardzo dyskusyjne wypowiedzi.

Ostatnio głośno zrobiło się o nim nie tylko w kontekście wspomnianych sytuacji, lecz także rozwodu. Jego małżeństwo właśnie zostało formalnie zakończone, a Ewelina może śmiało powiedzieć, że – poza córeczką – nic jej nie łączy z synem Zenka Martyniuka.

Wciąż nie milczą echa rozstania Eweliny Golczyńskiej oraz Danielka, który z chęcią opowiada o byłej żonie w mediach, a wtóruje mu także matka, Danuta Martyniuk. Sam Zenek raczej nie wypowiada się na temat syna i jego byłej żony publicznie, jednak słowa pani Danuty i Daniela wystarczająco wpływają na wizerunek całej rodziny Martyniuków.

Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube

Daniel Martyniuk skarży się na brak prawa jazdy

Większość z nas mogła już zapomnieć, że poza rozwodem Daniela Martyniuka istnieją jeszcze kolejne kwiatki z jego udziałem. Choć ostatnie wydarzenia przyćmiły wszystko, syn Zenka, który teraz znalazł się na fali popularności, skrzętnie korzysta z okazji zaistnienia w mediach i przypomina także o tym, że stracił prawo jazdy.

Podobno ma już nową kobietę na oku, jednak na razie czekają go także prace społeczne i sprawy sądowe za wybryki.

- Już wziąłem się trochę za siebie. Mam nadzieję, że nie będę już popełniał błędów. Chcę rozwiązać stare problemy, których się namnożyło, by zacząć spokojne i szczęśliwe życie – twierdzi Danielek.

- Za miesiąc powinienem zacząć prace społeczne. Muszę przepracować 5 miesięcy po 20 godzin tygodniowo. Najpewniej skierują mnie do Domu Pomocy Społecznej. Nie zamierzam się od tego wymigiwać. Za błędy trzeba płacić. Może nowe doświadczenia mnie czegoś nowego nauczą – mędrkował.

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk

31-letni Danielek wyznał, że najbardziej przeszkadza mu stracone prawo jazdy, bo jego mama nie ma czasu, żeby wozić go po Warszawie.

- Najbardziej uwiera mnie brak prawa jazdy. Ciężko żyć bez auta, a mama nie może i nie ma czasu, żeby mnie wszędzie wozić. Zdyscyplinuję się, żeby jak najszybciej odzyskać dokument – twierdzi.

Sądzicie, że ktoś w końcu powie mu o możliwości jeżdżenia transportem miejskim i taksówkami?

Przypomnij sobie o… NATALIA KUKULSKA ZDRADZIŁA JAKIE SŁOWA USŁYSZAŁA OD ZBIGNIEWA WODECKIEGO JAKO OSTATNIE. TO NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: WŁAŚNIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA. KOGO OBEJMUJE BEZPŁATNA SZCZEPIONKA