O tej sprawie od ponad dwóch tygodni trąbi cała Polska, a nieustanne przytyki samego Daniela Martyniuka, jak i jego matki, Danuty Martyniuk tylko na nowo rozbudzają zainteresowanie mediów. Widocznie dość tej sytuacji ma była, 21-letnia żona syna króla disco polo i jej rodzina. Ewelina Golczyńska chce zacząć życie na nowo i zapomnieć o krótkim i traumatycznym małżeństwie z Danielem Martyniukiem, które zaowocowało pociechą dziewczyny – córeczką Laurą. Jak teraz żyje Ewelina Golczyńska?

Była żona Daniela Martyniuka próbuje ułożyć sobie życie na nowo po rozwodzie!

Jak donosi serwis Pomponik, to Daniel Martyniuk miał od samego początku uwodzić zaledwie 18-letnią dziewczynę, która w przeddzień matury zaczęła opuszczać się w nauce.

Rodzice Eweliny zaczeli ją kontrolować, ale po egzaminach okazało się, że dziewczyna jest w ciązy i wówczas w sprawę miała zaangażować się Danuta Martyniuk. Zawsze chciała mieć córkę, zatem, gdy okazało się, że Ewelina urodzi dziewczynkę była przeszczęśliwa. Daniel Martyniuk miał oświadczyć się dziewczynie liczącym ponad sto lat pierścionkiem podczas lotu balonem.

Odbył się ślubi huczne wesele, a sama Danuta obiecała rodzicom Eweliny, że wszystko będzie dobrze. Jednak Daniel nie radził sobie z prowadzeniem knajpki, którą kupili mu rodzice, a Ewelina zaczęła naukę.

Wtedy wydarzyła się skandaliczna sytuacja w Sylwestra, gdy Daniel nie wpuścił ciężarnej żony do domu. Stres źle wpłynął na dziewczynę i zrezygnowała ze studiów. Uciekła do rodziców, ale Danuta Martyniuk prosiła ją, by dała jej synowi drugą szansę. On sam jednak zaczął szukać poklasku w Internecie.

Chrzciny były huczne, ale po krótkim wspólnym mieszkaniu z mężem w Białymstoku Ewelina miała dość kolejnych internetowych akcji Daniela i wróciła do rodziców.

Jak żyje dziś Ewelina Golczyńska?

Reszta jest znana – Daniel w związku ze złamaniem przepisów w trakcie pandemii i jazdę bez ważnego prawa jazdy trafił na miesiąc do aresztu, a Ewelina podjęła wtedy decyzję, ze ma już dość i chce żyć z córką w spokoju. Złożyła pozew o rozwód.

Jak dowiedział się Pomponik, 21-latka zdecydowała się na rozpoczęcie studiów z zarządzania jest już na drugim roku. Sąd w Białymstoku orzekł rozwód z winy Daniela i zasądził małej Laurze alimenty w wysokości 1,2 tysiąca złotych, a samej Ewelinie 2 tysięcy złotych. Może również widywać córkę tylko dwa razy w miesiącu po 3 godziny.

Ewelina doesłała teściowej wszystkie prezenty, w tym wózek za 12 tysięcy, a także obrączkę i stuletni pierścionek zaręczynowy.

To jednak nie zakończyło szkalowania dziewczyny przez samego Daniela Martyniuka, który wciąż słyszy niepochlebne opinie na swój temat. Danuta Martyniuk również w bardzo niewybredny sposób wypowiadała się o byłej synowej.

Ewelina zapowiada, że te zachowania i oczernianie jej i jej rodziny będzie miało finał w sądzie, teraz jednak chce się skupić na córce, nauce i wspieraniu rodziców w gospodarstwie.

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie": DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA WYSTĄPIŁY W WIDEO W INTERNECIE. ROBIĄ FURORĘ, POSTANOWIŁY PRZEPYTAĆ ZNANEGO NA CAŁYM ŚWIECIE PRZYRODNIKA

Przypomnij sobie: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: PRZEZABAWNA WPADKA MARTY MANOWSKIEJ W NAJNOWSZYM ODCINKU! GWIAZDA SAMA NIE WIERZYŁA, ŻE POWIEDZIAŁA TO NA GŁOS

Portal "Życie" pisał również: BARBARA KURDEJ – SZATAN I JEJ MĄŻ PODJĘLI DOŚĆ POWAŻNY KROK. PARA POCHWALIŁA SIĘ FANOM SWOIM NOWYM MIESZKANIEM. WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH