Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że w ciąży sporo przytyła. Teraz, kiedy jej wyczekane dziecko pojawiło się na świecie celebrytka stara się wrócić do wcześniejszej wagi. Trzeba przyznać, że udaje jej się osiągnąć upragnione efekty. Zaledwie w cztery miesiące udało jej się zrzucić 10 kilogramów. Na tym jednak Małgorzata Rozenek nie zamierza poprzestać.

Małgorzata Rozenek walczy o figurę

W czerwcu pojawił się na świecie upragniony synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdanów. Rodzice są w niego zapatrzeni i zachwycają się każdą wspólnie spędzoną z maluchem chwilę. Chętnie dzielą się zdjęciami małego Henia w mediach społecznościowych, dzięki czemu chłopie może pochwalić się już sporym gronem fanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan szybko zdecydowała się wrócić nie tylko do aktywności zawodowej, ale także do ćwiczeń. Perfekcyjna pani domu wie, jak ważny w branży jest nienaganny wygląd. Dlatego też dokłada wszelkich starań, żeby jej sylwetka wyglądała jak przed ciążą. Trenerka Małgorzaty Rozenek zdradziła, ile już zgubiła nadprogramowych kilogramów.

"Ćwiczymy bez szaleństw, nie dłużej niż godzinę dziennie trzy razy w tygodniu. Małgosia jest bardzo systematyczna i to pomaga osiągnąć świetne efekty. Staramy się zmieniać rodzaj aktywności, bo ciało się przyzwyczaja, a najlepiej reaguje na nowe bodźce. Dodajemy więc co jakiś czas gumy oporowe, piłkę do pilatesu, elementy jogi" - powiedziała w rozmowie z "Party" Lidia Wierzbowska, osobista trenerka Rozenek.

Jak podoba się wam nowa sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Rudi Schuberth zawiedziony wysokością swojej emerytury. Czy ma powody do narzekania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Irena Santor napisała wzruszający, bardzo prywatny list, w którym opowiedziała o swoim życiu. Jej fani są poruszeni

O tym się mówi w Polsce: Jak długo jeszcze będziemy musieli nosić maseczki? Prognozy nie napawają optymizmem

O tym się mówi na świecie: Niepokojące informacje z brytyjskiego dworu królewskiego. Królowa Elżbieta przygotowuje swoje odejście