Dagmara Kaźmierska zyskała popularność jako kolorowy ptak programu „Królowe życia”. Celebrytka o burzliwej przeszłości jest bardzo wyrazistą postacią, którą polubili widzowie.

Co jakiś czas głośniej robi się także o jej synu, Conanie. Widzowie mogli go poznać w telewizji już jako małego chłopca, a teraz dorosły mężczyzna na Instagramie nazywa się „bestią”.

Portal Radio ZET zwraca uwagę, że prawdopodobnie Conan Kaźmierski marzy o zostaniu kimś bardziej rozpoznawalnym. Na razie rozpocznie studia medyczne, o których marzył, jednak być może spróbuje łączyć je z byciem influencerem?

Conan Kaźmierski zostanie gwiazdą?

Syn Dagmary Kaźmierskiej ma wyćwiczone ciało, które z dumą prezentuje na Instagramie, gdzie zgromadził już ponad 150 tysięcy osób obserwujących jego poczynania. Chwalił się także m.in. umiejętnością stania na rękach, co jakiś czas opowiada o diecie oraz treningach.

Fani zastanawiają się, czy Conan „Bestia” Kaźmierski będzie próbował iść w ślady popularnej mamy i także błyszczeć w polskim show-biznesie. Dzięki temu, że postać Dagmary wzbudza ogromne emocje, internauci jeszcze bardziej interesują się jej synem.

Co niektórzy twierdzą, że kwestią czasu jest, by „Bestia” wystąpił w Fame MMA – gali, na której pojawiają się internetowe gwiazdy oraz celebryci i toczą amatorskie walki.

Jak na razie Conan jeszcze nie zrobił ze swojego Instagramowego profilu „słupa ogłoszeniowego”, jak co poniektóre gwiazdki, jednak ma szerokie grono odbiorców i może się okazać, że za jakiś czas pojawią się intratne propozycje.

Myślicie, że ma szanse stać się pełnoprawnym celebrytą, jak Dagmara?

Przypomnij sobie o… SĄ JUŻ PIERWSZE EFEKTY PRACY KINGI DUDY, JAKO DORADCY PREZYDENTA. CZY TO ZADOWOLI KRYTYKÓW

Jak informował portal Życie: BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA POLAKÓW! JAK NALEŻY SIĘ ZACHOWAĆ, KIEDY DZWONI DO NAS NUMER, KTÓREGO NIE ZNAMY

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: MIESZKAŃCY NIE STOSUJĄ SIĘ DO ZASAD OBOWIĄZUJĄCYCH W ŻÓŁTEJ STREFIE? POLICJANCI INTERWENIOWALI JUŻ KILKASET RAZY