Książę Harry i Meghan Markle to jedna z najsłynniejszych par, znana nie tylko fanom rodziny królewskiej. Najpierw – poza samym faktem przynależności do rodu – było o nich głośno ze względu na problemy w relacjach Harry’ego i jego brata, księcia Williama, oraz Meghan i księżnej Kate.

Następnie przyszedł czas na coś, czego się nie spodziewano – odejście pary z rodziny królewskiej. Po ich wyprowadzce do USA w mediach pojawiały się plotki o drugiej ciąży Meghan Markle, a także o kryzysie w związku pary oraz o złym stanie psychicznym Harry’ego.

Teraz okazało się, że doszło do wizyty Kate oraz Williama u Meghan i Harry’ego. Co ich skłoniło do odwiedzin?

Meghan, Harry i królowa Elżbieta. Źródło: people.com
Meghan, Harry i królowa Elżbieta. Źródło: people.com

Kate i William odwiedzili Meghan i Harry’ego. Co się stało?

Jak donosi Pomponik, Kate oraz William niemal nie kontaktowali się z Meghan i Harrym, a już na pewno nie odwiedzali się nawzajem. Teraz to się zmieniło – książę Cambridge z ukochaną wybrali się do Kalifornii.

Okazuje się, że już wcześniej Kate oraz William chcieli spotkać się z Sussexami, jednak nie było to możliwe. Właśnie dlatego wybrali się do nich teraz.

„William ma już dość poczucia wyższości Markle i uważa, że ​​spotkanie z nimi twarzą w twarz jest jedynym rozwiązaniem. Nie może uwierzyć, że doszło do tego, że będzie musiał przyjść i zadzwonić do domu swojego brata przez skrzynkę bezpieczeństwa w Beverly Hills, żeby ocalić reputację monarchii” – pisze „Woman’s Day.

Kate i William. Źródło: Instagram
Kate i William. Źródło: Instagram
Kate i William. Źródło: Instagram

Myślicie, że faktycznie się spotkali?

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAGŁY WZROST ZACHOROWAŃ NA KORONAWIRUSA. CZY STOLICA TRAFI DO ŻÓŁTEJ STREFY? TO BARDZO MOŻLIWE

Jak informował portal Życie: OGROMNE ZMIANY DLA WIELU POLAKÓW. WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI DAROWIZN ORAZ SPADKÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE DAJE ZA WYGRANĄ. POJAWIŁO SIĘ KOLEJNE OGNISKO EPIDEMII. LICZBA ZAKAŻONYCH ROŚNIE LAWINOWO