Doskonale pamiętamy, że Maghan oraz książę Harry na początku tego roku zrzekli się swoich funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Chcieli być oni bowiem niezależni od dworu, a ponadto Meghan chciała wrócić do swojej ukochanej pracy.

Meghan i Harry namawiają Amerykanów do głosowania!

Jak się jednak okazuje, plany pary musiały mocno zderzyć się z rzeczywistością. Nie ulega wątpliwości, że obecnie Meghan oraz Harry nawiązali świetną współpracę z Netflixem, jednak oczekiwano, że para o wiele szybciej odniesie wiele sukcesów.

Jak donosi portal Pudelek, jakiś czas temu Meghan oraz Harry gorąco zachęcali Amerykanów do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach. Co ciekawe, Meghan nie popiera kandydatury Donalda Trumpa.

- To czas nie tylko na refleksje, lecz także na zdecydowanie działania – powiedział Harry podczas gali magazynu Time.

Donald Trump nie pozostał obojętny na te zaczepki. Sam wygłosił bowiem dość stanowcze zdanie na temat Meghan.

- Nie przepadam za nią. Powiem więcej i pewnie słyszała to już nie raz - życzę Harry'emu dużo szczęścia, bo z pewnością mu się przyda – wyjawił obecny prezydent Stanów Zjednoczonych.

Para może ponieść poważne konsekwencje?

Sunday Times donosi, że mieszanie się w politykę przez Meghan i Harry’ego nie spodobało się także brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jak się bowiem okazuje w ustaleniach dotyczących „Megxitu” zawarto zapis, że para nie będzie angażować się w politykę. Czy w takim razie Meghan oraz Harry naruszyli umowę?

- Rodzina królewska załamuje ręce i zastanawia się, dokąd to wszystko zamierza. Czy oni mają zamiar w ogóle zastosować się do treści ustaleń z królową? Jawnie złamali zasady i powinni ponieść karę. A co, jeśli Trump wygra i Elżbieta II będzie mu się musiała tłumaczyć z ich zachowania? – możemy przeczytać w Sunday Times.

Nie jest zatem uniknione, że przez takie zachowanie Meghan oraz książę Harry mogą zostać pozbawieni królewskich tytułów. Czy tak się stanie?

View this post on Instagram

This afternoon, The Duke and Duchess of Sussex attended the annual Commonwealth Service at Westminster Abbey on Commonwealth Day, alongside Her Majesty The Queen and Members of The Royal Family. The Commonwealth is a global network of 54 countries, working in collaboration towards shared economic, environmental, social and democratic goals, and the Service today seeks to highlight the vast community which spans every geographical region, religion and culture, embracing diversity amongst its population of 2.4 billion people, of which 60 percent are under 30 years old. As President and Vice-President of the @Queens_Commonwealth_Trust, The Duke and Duchess of Sussex have been passionate advocates of the Commonwealth having spent many years working closely with the next generation of Commonwealth leaders. The theme of the Commonwealth for 2020 is ‘Delivering A Common Future: Connecting, Innovating, Transforming', placing emphasis on youth, the environment, trade, governance, and ICT (Information and Communications Technology) and innovation. From working to protect the earth's natural resources and preserving the planet for generations to come, to championing fair trade and empowering the youth of today to transform the communities of tomorrow, the Service celebrates the Commonwealth's continued commitment to delivering a peaceful, prosperous and more sustainable future for all. Photo © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Jak informował portal "Życie": CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE SZPITALNEGO KAPELANA, AŻ TRUDNO UWIERZYĆ W JEGO SŁOWA! OPOWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA OBECNIE POSŁUGA NA ODDZIALE POŁOŻNICZYM

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ PODWYŻEK OPŁAT ZA PARKOWANIE CZY BILETÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ! BUDŻETY MIAST TOPNIEJĄ, TRZEBA SZUKAĆ OSZCZĘDNOŚCI