Jak podaje portal "Wiertualna Polska", Magda Gessler już od dekady pomaga restauratorom, którzy znajdują się na skraju upadku. W czasie tych dziesięciu lat "Kuchennych rewolucji" restauratorka odwiedziła 273 lokale i zdobyła wielomilionową widownię. Magda Gessler nie tylko uzdrawiała biznesy, ale zdarzało się także, że relacje rodzinne i międzyludzkie.

Magda Gessler pomaga restauratorom

Magda Gessler nigdy nie bagatelizowała stosunków panujących w restauracjach, którym starała się pomóc. Znana jest z tego, że otwarcie wyraża swoje nawet najbardziej kontrowersyjne zdanie. W bardzo wielu przypadkach jej pomoc okazała się nieoceniona i właściciele upadających interesów odbijali się dzięki niej od dna, przekonując do siebie smakiem nowych klientów. Niestety nie wszystkim udawało się pomóc.

Przez te dziesięc lat pomimo starań restauratorki dziesiątki rewolucji nie powiodło się. Przyczyn problemów było wiele: niezastosowanie się do zasad wprowadzonych przez Magdę Gessler, kiepska obsługa, zawyżanie cen, czy wybieranie towarów niskiej jakości. W niektórych przypadkach niepowodzenie było przesądzone niemal od początku.

YouTube

Nie zawsze pomoc była możliwa

W przypadku Jadłodajni Bartosz, mieszczącej się w Kielcach właściciele zostali zgłoszeni do prokuratury. Wszystko w związku z tym, że personel dostawał jedynie 800 zł za pracę na całym etacie, a staże ciągnęły się w nieskończoność. Dodatkowo pracownicy otrzymywali pensje z dużym opóźnieniem. Restauratorzy zostali ukarani karą grzywny oraz więzieniem w zawieszeniu.

Czasem nie udawało się nawet doprowadzić do finałowej kolacji przygotowywanej przez pracowników lokalu pod czujnym okiem Magdy Gessler. Tak było w restauracji "Stella Cafe" w Lęborku. Na przeszkodzie Magdzie Gessler i właścicielom stanął komornik, który zajął mienie lokalu. Właścicielka poczuła się na tyle źle, że trafiła do szpitala. Mamy nadzieję, że w kolejnych sezonach nie dojdzie do takiej sytuacji.

YouTube

Jesteście fanami "Kuchennych rewolucji"?

To też może cię zainteresować: Czy szykuje się kolejna rezygnacja prowadzącej "Dzień dobry TVN"? Co dzieje się za kulisami popularnego programu śniadaniowego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aż trudno uwierzyć w to, co przeżyła pacjentka jednego ze szpitali. Kobieta nagrała wszystko przed tym, jak odeszła

O tym się mówi: Padł nowy rekord liczby zakażeń w Polsce. Nie wygląda to dobrze. Szczera wypowiedź profesora Krzysztofa Simona. Padły mocne słowa