Jak podaje portal "Super Express", Piotr Żyła i Marcelina Ziętek starają się nie obnosić ze swoją miłością i związkiem. Ostatnio młoda modelka i aktorka zamieściła w mediach społecznościowych swoje zdjęcia w sukni ślubnej. Trzeba przyznać, że wygląda w nich zjawiskowo. Czy to onzacza, że Piotr Żyła i Marcelina staną już wkrótce na ślubnym kobiercu?

Na ustach wszystkich

O związku Piotrka Żyły i Marceliny Ziętej głośno zrobiło się latem tego roku. Najpierw pojawiła się relacja jednej z czytelniczek portalu "Pudelek", a potem zdjęcia w mediach społecznościowych, które publikowali zarówno skoczek narciarski, jak i jego dziewczyna: zdjęcia stóp we wspólnym łóżku, czy zdjęcia z tego samego jacuzzi zamiesczone w tym samym czasie.

Teraz na Instagrami Marceliny Ziętek pojawiło się zdjęcie w sukni ślubnej. Trzeba przyznać, że dziewczyna Piotrka Żyły prezentuje się zjawiskowo w białej sukience. Fani zastanawiali się, czy Marcelina i Piotrek staną na ślubnym kobiercu. Prawda okazała się zupełnie inna. Jaka?

Marcelina Ziętek w białej sukni

Okazuje się, że zdjęcie Marceliny Ziętek w sukni ślubnej nie dotyczył przygotowań do ślubu jej i Piotrka Żyły. Prawda okazała się zupełnie inna. Zdjęcie było kadrem z przygotowań do jednej ze scen w serialu "19+", w którym występuje Marcelina.

"Odcinek 531. Każda kobieta chce poprzymierzać suknie ślubne. Myślicie, że dojdzie do ślubu?" - napisała pod zdjęciem dziewczyna Piotrka Żyły.

Jak myślicie Piotrek Żyła zdecyduje się kiedyś po raz drugi stanąć na ślubnym kobiercu?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Woźniak – Starak rozpoczęła nowy, szczęśliwy etap w swoim życiu? Gwiazda nie kryje radości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niegdysiejsza gwiazda TVP zniknęła z mediów. Co się dzieje z Beatą Sadowską i czym się zajmuje

O tym się mówi w Polsce: Ministerstwo Zdrowia podejmuje zdecydowane kroki. Kary i obostrzenia będą dotyczyć wielu Polaków. Co się zmieni

O tym się mówi na świecie: Skandaliczne zachowanie duchownych w końcu wyszło na jaw. Watykan przerywa milczenie