Beata Sadowska, czyli przed kilkoma laty jedna z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziś 46-letnia kobieta całkowicie odcięła się od mediów i postanowiła odmienić swoje życie. Czym się zajmuje i jak jej się udało odcięcie się od swojego celebryckiego wizerunku i powrót do normalnego życia?

Co teraz robi Beata Sadowska?

Beata Sadowska kilka lat temu prowadziła między innymi „Pytanie na śniadanie”. Ulubienica widzów chętnie pokazywała się w sieci oraz pracowała w radiu.

Jednak w pewnym momencie prezenterka postanowiła po prostu zniknąć z medialnego świata. Jej fani zastanawiali się, co się dzieje z gwiazdą TVP.

Beata Sadowska. Źródło: Youtube
Beata Sadowska. Źródło: Youtube

Pomponik podkreśla, że Beata Sadowska zrobiła to całkowicie świadomie – podjęła decyzję o usunięciu się między innymi z telewizji. Co więcej, nie przebywa już w Polsce!

Beata Sadowska oraz jej partner, Paweł Kunachowicz, a także dwójka dzieci, przenieśli się do małej wioski niedaleko Chamonix we Francji. Nowe mieszkanie stało się dla Beaty idealnym azylem, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia.

Choć już nie mieszka w kraju, często przyjeżdża do Polski, gdyż jest z nią związana zawodowo. Dlatego właśnie łączy swoje życie między tymi dwoma krajami, Francją oraz Polską.

Beata Sadowska. Źródło: Youtube
Beata Sadowska. Źródło: Youtube

- Rodzinnie mamy taki projekt od 4 lat. Paweł tutaj pracuje, ja w Warszawie, ale łączymy te dwa światy i okazuje się, że można, że się udało – ujawniała swego czasu, gdy gościła w „Dzień dobry TVN”.

Beata Sadowska zajmuje się prowadzeniem warsztatów dla kobiet, nagrywa także własne mieszkania, interesuje się również zdrowym i ekologicznym trybem życia i motywuje innych do tego samego.

Dzieci byłej prezenterki, Tytus i Kosma, uczą się teraz do Francji. Paweł zaś pracuje jako prawnik oraz przewodnik wysokogórski (posiada kwalifikacje).

- To jest moja praca, codziennie wychodzę w góry. Jedni ludzie chodzą do biura, ty chodzisz do studia nagrywać, a ja chodzę w góry, z ludźmi i wprowadzam ich na szczyty, albo się z nimi wspinam, albo z nimi jeżdżę na nartach – opowiadał Paweł Kunachowicz o swoim zajęciu.

Beata Sadowska jest teraz szczęśliwa, a dzięki bliskości natury ma w sobie wiele sił.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAGŁY WZROST ZACHOROWAŃ NA KORONAWIRUSA. CZY STOLICA TRAFI DO ŻÓŁTEJ STREFY? TO BARDZO MOŻLIWE

Jak informował portal Życie: OGROMNE ZMIANY DLA WIELU POLAKÓW. WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI DAROWIZN ORAZ SPADKÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE DAJE ZA WYGRANĄ. POJAWIŁO SIĘ KOLEJNE OGNISKO EPIDEMII. LICZBA ZAKAŻONYCH ROŚNIE LAWINOWO